Postępowanie zakończone 2026-08-21
PRZEBUDOWA BUDYNKU MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W GORLICACH W ZAKRESIE DOBUDOWY SZYBU WINDOWEGO
Miasto Gorlice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00380029
- Zamawiający
- Miasto Gorlice
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Gorlice, pow. gorlicki, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 2 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-21
- Termin realizacji
- 90 dni od dnia zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-08-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia SWZ - Winda MBP Gorlice 2.docx
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia SWZ - Winda MBP Gorlice 2.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny załaczniki 1 do 8 do SWZ.zip
- Inny załączniki nr 9 do 14 do SWZ.zip
- Projekt zał. 1 Projekt zagospodarowania terenu i projekt AB.pdf
- Projekt zał. 3 Projekt techniczny konstrukcja.pdf
- Projekt zał. 4 Projekt techniczny instalacji elektrycznej.pdf
- Projekt zał. 6 Projekt budowlany Budowa przyłącza cieplnego_05.08.2026.pdf
- STWiOR zał. 7 STWIORB.pdf
- Inny zał. 2 Decyzja pozwolenia na budowę.pdf
- Inny zał. 5 Geotechniczne warunki posadowienia.pdf
- Inny zał. 8 harmonogram rzeczowo - finansowy.pdf
- Wzór umowy zał. nr 9 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy - wzór umowy winda MBP 2.docx
- Formularz zał. nr 10 do SWZ - Formularz - Druk OFERTA.docx
- Inny zał. nr 11 do SWZ - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny zał. nr 12 do SWZ - Wzór zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny zał. nr 13 do SWZ - Oświadczenie określone w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp.docx
- Inny zał. nr 14 do SWZ - Formularz wykazu osób.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, SWZ, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Gorlice
- Przebudowa drogi gminnej 270271 K (ul. Ariańska) w km 0+015,00 do km 0+303,00 w miejscowości Gorlice, Miasto Gorlice
- Roboty budowlane polegające na remoncie drogi wewnętrznej ul. Pod Lodownią oraz modernizacji drogi wewnętrznej ul. Węgierska boczna w Gorlicach
- TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU PRZY UL. 3 MAJA 1 W GORLICACH
- TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO Z KOLORYSTYKĄ ELEWACJI PRZY UL. ORZESZKOWEJ 15 W GORLICACH
- BUDOWA OŚWIETLENIA ULICZNEGO ULICY BIECKIEJ W GORLICACH W SYSTEMIE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ”