Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-09
Przebudowa drogi gminnej 270271 K (ul. Ariańska) w km 0+015,00 do km 0+303,00 w miejscowości Gorlice, Miasto Gorlice
Miasto Gorlice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406399
- Zamawiający
- Miasto Gorlice
- Główny kod CPV
- 45233000-9 — Roboty w zakresie konstruowania, fundamento-
- Miejsce wykonania robót
- Gorlice, pow. gorlicki, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 10 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-09
- Termin realizacji
- 2026-12-10
- Data publikacji
- 2026-08-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia SWZ.docx
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki nr 10 do 16 do SWZ.zip
- Inny Załączniki nr 1 do 7 do SWZ.zip
- Projekt zał. nr 1 - Projekt Zagospodarowania Terenu - Budowa i przebudowa sieci wodociągowej, sieci kanalizacji sanitarnej oraz sieci kanalizacji deszczowej w ulicy Ariańskiej w m. Gorlice.pdf
- Projekt zał. nr 2 - Projekt techniczny - Budowa i przebudowa sieci wodociągowej, sieci kanalizacji sanitarnej oraz sieci kanalizacji deszczowej w ulicy Ariańskiej w m. Gorlice.pdf
- Projekt zał. nr 4 - Projekt techniczny - Remont drogi gminnej nr 270271K (ul. Ariańska) w Gorlicach.pdf
- Projekt zał. nr 7 - Projekt organizacja ruchu na czas robót.pdf
- STWiOR zał. nr 3 - STWiORB - Budowa i przebudowa sieci wodociągowej, sieci kanalizacji sanitarnej oraz sieci kanalizacji deszczowej w ulicy Ariańskiej w m. Gorlice.pdf
- STWiOR zał. nr 5 - STWiORB - Remont drogi gminnej nr 270271K (ul. Ariańska) w Gorlicach.pdf
- Inny zał. nr 6 - Projekt stałej zmiany organizacja ruchu.pdf
- Wzór umowy zał. nr 10 do SWZ Projektowane postanowienia umowy wzór umowy ARIAŃSKA.docx
- Formularz zał. nr 11 do SWZ - Druk - Formularz Oferta.docx
- Inny zał. nr 12 do SWZ - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny zał. nr 13 do SWZ - Wzór zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny zał. nr 14 do SWZ - Oświadczenie określone w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp.docx
- Inny zał. nr 15 do SWZ - Formularz wykazu wykonanych robót budowlanych.docx
- Inny zał. nr 16 do SWZ - Formularz wykazu osób.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 10 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, SWZ, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
- Termin realizacji zamówienia przypada na 2026-12-10.
- Do terminu składania ofert zostało 6 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP