Postępowanie zakończone 2026-08-28
Przebudowa drogi gminnej nr250011K „Borzęcin Dolny-Wisowatki”na odcinku I–w km od 1+006,34 do 1+426,40,na odcinku II-w km od 1+435,40 do 2+009,33 w miejscowości Borzęcin, Powiat brzeski/Gmina Borzęcin
Gmina Borzęcin
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00380941
- Zamawiający
- Gmina Borzęcin
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Borzęcin, pow. brzeski, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Zalacznik_5_SWZ - Umowa.docx
- Formularz Zalacznik_1_SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik_3_SWZ - Wykaz robót wykonanych w okresie 5 lat.docx
- Inny Zalacznik_4_SWZ - Wykaz osób.docx
- Inny Załączniki.zip
- Inny Załącznik nr 2a SWZ- Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby o braku podstaw do wykluczenia oraz spełnieniu warunków udziału w postępowaniu z art. 125.docx
- Inny Załącznik nr 2 SWZ - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia oraz spełnieniu warunków udziału w postępowaniu z art. 125.docx
- Przedmiar Przedmiar robót - DROGA WISOWATKI C.D. - 05.08.2026.pdf
- STWiOR STWiOR - Borzęcin Dolny - Wisowodki C.D. - 05.08.2026.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa - Droga WISOWATKI C.D. - 05.08.2026.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Borzęcin
- Modernizacja i rozbudowa Placu zabaw w miejscowości Borzęcin na dz. nr 4369
- Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 768 Jędrzejów–Brzesko w odc. 110,polegająca na budowie chodnika z kan. deszczową i oświetleniem w msc. Przyborów w km od 0+005,00 do 0+408,70 oraz 1+255,29 do 1+622,45
- Przebudowa dróg dojazdowych do pól na terenie gminy Borzęcin z podziałem na 4 części. Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków budżetu Województwa Małopolskiego.
- Budowa magazynu obrony cywilnej na działce nr 4317 w miejscowości Borzęcin. Zadanie współfinansowane ze środków budżetu państwa w ramach PROGRAMU OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ NA LATA 2025/2026
- Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” w miejscowości Borzęcin Górny.