WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-29

Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 768 Jędrzejów–Brzesko w odc. 110,polegająca na budowie chodnika z kan. deszczową i oświetleniem w msc. Przyborów w km od 0+005,00 do 0+408,70 oraz 1+255,29 do 1+622,45

Gmina Borzęcin

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00287854
Zamawiający
Gmina Borzęcin
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Małopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-29
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-12

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Załączniki - przedmiar robót, STWiORB, dokumentacja projektowa.zip
  • SWZ SWZ.pdf
  • Wzór umowy Zalacznik_5_SWZ - Umowa.docx
  • Formularz Zalacznik_1_SWZ - Formularz oferty.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załącznik_3_SWZ - Wykaz robót wykonanych w okresie 5 lat.docx
  • Inny Zalacznik_4_SWZ - Wykaz osób.docx
  • Inny Załącznik nr 2a SWZ- Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby o braku podstaw do wykluczenia oraz spełnieniu warunków udziału w postępowaniu z art. 125.docx
  • Inny Załącznik nr 2 SWZ - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia oraz spełnieniu warunków udziału w postępowaniu z art. 125.docx
  • Przedmiar Przedmiar robót.pdf
  • Projekt Dokumentacja projektowa/PROJEKT_BUDOWLANY.pdf
  • STWiOR STWiORB.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Projekt_docelowej_organizacji_ruchu.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Projekt_tymczasowej_organizacji_ruchu.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Borzęcin