Postępowanie zakończone 2026-07-14
Przebudowa drogi powiatowej nr 1659K Maruszyna – Ludźmierz – Czarny Dunajec i 1660K Ludźmierz – Pyzówka, w miejscowości Ludźmierz
Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00310681
- Zamawiający
- Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 2026.20.Zał.1.Przedmiar robót.pdf
- STWiOR 2026.20.Zał.2.STWiORB.pdf
- SWZ 2026.20.SWZ.pdf
- Wzór umowy 2026.20.Zał.3.Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz 2026.20.zał.4.Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie 2026.20.Ogłoszenie o zamówieniu BZP.pdf
- Inny 2026.20.Zał.10.Oświadczenie o aktualności.doc
- Inny 2026.20.Zał.11.Oświadczenie o aktualności.Konsorcjum.doc
- Inny 2026.20.Zał.12.Oświadczenie o aktualności.Podmiot udostępniający.doc
- Inny 2026.20.Zał.13.Oświadczenie własne art.7 ust.1.doc
- Inny 2026.20.Zał.14.Oświadczenie własne art.7 ust.1.Konsorcjum.doc
- Inny 2026.20.Zał.15.Oświadczenie własne art.7 ust.1.Podmiot udostępniający.doc
- Inny 2026.20.Zał.16.Wykaz robót.docx
- Inny 2026.20.zał.5.Oświadczenie.Art.125 ust.1.docx
- Inny 2026.20.Zał.6.Oświadczenie.Art.125 ust.4_Konsorcjum.docx
- Inny 2026.20.Zał.7.Oświadczenie.Art.125 ust.5.docx
- Inny 2026.20.Zał.8.Oświadczenie wykonawców (art 117 ust. 4)_Konsorcjum.docx
- Inny 2026.20.Zał.9.Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu
- Rozbudowa drogi powiatowej nr 1637K Harklowa – Tylmanowa w Knurowie
- Przebudowa skrzyżowania drogi powiatowej nr 1670K ul. Krakowska z drogą powiatową nr 1671K ul. Św. Anny w m. Nowy Targ” o symbolu ZH
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1676K Lipnica Wielka - Przywarówka w km od 6+420,00 do km 7+680,00 w miejscowości Lipnica Wielka, Powiat Nowotarski/Gmina Lipnica Wielka
- Rozbudowa drogi powiatowej nr 1659K Maruszyna – Ludźmierz – Czarny Dunajec w miejscowości Ludźmierz i Krauszów
- Rozbudowa drogi powiatowej nr 1651K Czarny Dunajec-Poronin w miejscowości Ratułów w km od 8+498,00 do km 9+436,97, Powiat Nowotarski/Miasto i Gmina Czarny Dunajec