Postępowanie zakończone 2026-08-26
Przebudowa drogi powiatowej nr 2095K na odcinku I - w km od 3+927,00 do km 6+043,00 na odcinku II - w km 6+045,70 do km 6+136,91 w miejscowości Łąkta Dolna, Powiat Bocheński
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W BOCHNI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00387619
- Zamawiający
- POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W BOCHNI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łąkta Dolna, pow. bocheński, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-26
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar załącznik nr 11 do SWZ - Przedmiar robót.pdf
- STWiOR załącznik nr 12 do SWZ - STWiORB.zip
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy załącznik nr 10 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny załączniki 1 - 9 do SWZ.zip
- Inny załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa.zip
- Projekt załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/C.O.R..pdf
- Projekt załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANO - WYKONAWCZY - branża drogowa.pdf
- Projekt załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY - branża sanitarna - km 3+927.00 - 4+732.06.pdf
- Projekt załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY - branża sanitarna - km 4+732.06 - 5+581.98.pdf
- Projekt załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY - branża sanitarna - km 5+581.98 - 6+136.91.pdf
- Projekt załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/S.O.R..pdf
- Inny załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/GEOLOGIA.pdf
- Inny załącznik nr 13 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Mapa lokalizacji inwestycji .pdf
- STWiOR załącznik nr 12 do SWZ - STWiORB/SSTWiORB - branża drogowa.pdf
- STWiOR załącznik nr 12 do SWZ - STWiORB/SSTWiORB - branża sanitarna - km 3+927.00 - 4+732.06.pdf
- STWiOR załącznik nr 12 do SWZ - STWiORB/SSTWiORB - branża sanitarna - km 4+732.06 - 5+581.98.pdf
- STWiOR załącznik nr 12 do SWZ - STWiORB/SSTWiORB - branża sanitarna - km 5+581.98 - 6+136.91.pdf
- Formularz załączniki 1 - 9 do SWZ/załącznik nr 1 do SWZ - Formularz Oferty.docx
- Inny załączniki 1 - 9 do SWZ/załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia.docx
- Inny załączniki 1 - 9 do SWZ/załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny załączniki 1 - 9 do SWZ/załącznik nr 4 do SWZ - Zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia zasobów wykonawcy.docx
- Inny załączniki 1 - 9 do SWZ/załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie dot. przynależności do grupy kapitałowej.docx
- Inny załączniki 1 - 9 do SWZ/załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.docx
- Inny załączniki 1 - 9 do SWZ/załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostepniającego zasoby.docx
- Inny załączniki 1 - 9 do SWZ/załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny załączniki 1 - 9 do SWZ/załącznik nr 9 do SWZ - Wykaz osób.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W BOCHNI
- Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych na drogach powiatowych Powiatu Bocheńskiego
- Remont drogi powiatowej nr 2087K Rzezawa – Brzeźnica w miejscowości Łazy w ramach zadania: Modernizacja drogi powiatowej nr 2087K Rzezawa – Brzeźnica
- Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych mieszanką emulsji asfaltowej z grysami przy użyciu remontera na drogach powiatowych Powiatu Bocheńskiego w roku 2026