Postępowanie zakończone 2026-06-15
Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych mieszanką emulsji asfaltowej z grysami przy użyciu remontera na drogach powiatowych Powiatu Bocheńskiego w roku 2026
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W BOCHNI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00268438
- Zamawiający
- POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W BOCHNI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar załącznik nr 11 do SWZ - Przedmiar robót.docx
- STWiOR załącznik nr 12 do SWZ - Szczegółowa Specyfikacja Techniczna.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- SWZ załączniki 1 - 9 do SWZ.zip
- SWZ załącznik nr 10 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, SWZ, SWZ, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W BOCHNI
- Przebudowa drogi powiatowej nr 2095K na odcinku I - w km od 3+927,00 do km 6+043,00 na odcinku II - w km 6+045,70 do km 6+136,91 w miejscowości Łąkta Dolna, Powiat Bocheński
- Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych na drogach powiatowych Powiatu Bocheńskiego
- Remont drogi powiatowej nr 2087K Rzezawa – Brzeźnica w miejscowości Łazy w ramach zadania: Modernizacja drogi powiatowej nr 2087K Rzezawa – Brzeźnica