WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-12

Przebudowa lądowiska sanitarnego dla śmigłowców przy SPZOZ w Myślenicach

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00361827
Zamawiający
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Myślenice
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-12
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-24

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ 21-TP-26-SWZ-.pdf
  • Wzór umowy Załączniki edytowalne-.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ.zip
  • Przedmiar 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Przedmiar/Przedmiar robo╠üt do SWZ .pdf
  • Przedmiar __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/._Przedmiar
  • Przedmiar __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Przedmiar/._Przedmiar robo╠üt do SWZ .pdf
  • Projekt 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Elektryka/edyowalne/IR_067-21_PW_E_OT(R0)_2023.12.20.doc
  • Projekt 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Elektryka/edyowalne/IR_067-21_PW_E_PZT(R0)_2023.12.20.dwg
  • Projekt 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Elektryka/edyowalne/IR_067-21_PZT_PZT-01(R00)_2023.12.13.dwg
  • Projekt 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Elektryka/IR_018-20_PW_E_ST(R00)_2025.03.26.docx
  • Projekt 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Elektryka/pdf/IR_067-21_PW_E_OT(R0)_2023.12.20.pdf
  • Projekt 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Konstrukcja/edytowalne/IR_067-21_PW_K_OT(R0)_2023.12.20.docx
  • Projekt 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Konstrukcja/pdf/IR_067-21_PW_K_01(R0)_2024.01.05.pdf
  • Projekt 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Konstrukcja/pdf/IR_067-21_PW_K_02(R0)_2024.01.05.pdf
  • Projekt 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Konstrukcja/pdf/IR_067-21_PW_K_03(R0)_2024.01.05.pdf
  • Projekt 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Konstrukcja/pdf/IR_067-21_PW_K_04(R0)_2024.01.05.pdf
  • Projekt 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Konstrukcja/pdf/IR_067-21_PW_K_05(R0)_2024.01.05.pdf
  • Projekt 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Konstrukcja/pdf/IR_067-21_PW_K_OT(R0)_2023.12.20.pdf
  • Projekt 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Opis PZT/IR_067-21_PW_PZT_opis(R00)_2024.01.29.pdf
  • Projekt 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Opis PZT/IR_067-21_PW_PZT_PZT-01(R00)_2024.04.22.pdf
  • Projekt 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Opis PZT/IR_067-21_PW_PZT_PZT-02(R00)_2024.04.22.pdf
  • Projekt 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Opis PZT/IR_067-21_PW_PZT_PZT-03(R00)_2024.04.22.pdf
  • Projekt 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Opis PZT/IR_067-21_PW_PZT_PZT-04(R00)_2024.04.22.pdf
  • Projekt 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Rysunki/IR_067-21_PW_PBA_L-01(R00)_2024.04.22.pdf
  • Projekt 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Rysunki/IR_067-21_PW_PBA_L-02(R00)_2024.04.22.pdf
  • Projekt 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Rysunki/IR_067-21_PW_PBA_L-03(R00)_2024.04.22.pdf
  • Projekt 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Rysunki/IR_067-21_PW_PBA_opis(R00)_2024.04.18.pdf
  • Projekt 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/budowlane/IR_067-21_PW_K_ST(R0)_2023.12.20.pdf
  • Projekt 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/elektryczne/23029 - SSTWiOR_IR 067-21_La╠Ędowisko w Myslenicach_IE_rew0.pdf
  • Projekt __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Elektryka/edyowalne/._IR_067-21_PW_E_PZT(R0)_2023.12.20.dwg
  • Projekt __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Elektryka/edyowalne/._IR_067-21_PZT_PZT-01(R00)_2023.12.13.dwg
  • Projekt __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/._Opis PZT
  • Projekt __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Opis PZT/._IR_067-21_PW_PZT_opis(R00)_2024.01.29.pdf
  • Projekt __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Opis PZT/._IR_067-21_PW_PZT_PZT-01(R00)_2024.04.22.pdf
  • Projekt __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Opis PZT/._IR_067-21_PW_PZT_PZT-02(R00)_2024.04.22.pdf
  • Projekt __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Opis PZT/._IR_067-21_PW_PZT_PZT-03(R00)_2024.04.22.pdf
  • Projekt __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Opis PZT/._IR_067-21_PW_PZT_PZT-04(R00)_2024.04.22.pdf
  • STWiOR 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/budowlane/IR_067-21_STWiOR_B_0 Ogo╠ülna(R00)_2024.01.12.docx
  • STWiOR 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/budowlane/IR_067-21_STWiOR_B_1 Roboty ziemne(R00)_2024.01.12.docx
  • STWiOR 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/budowlane/IR_067-21_STWiOR_B_2 Betonowanie(R00)_2024.01.12.docx
  • STWiOR 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/budowlane/IR_067-21_STWiOR_B_3 Przygotowanie i montaz╠ç zbrojenia(R00)_2024.01.12.docx
  • STWiOR 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/budowlane/IR_067-21_STWiOR_B_4 Roboty stalowe(R00)_2024.01.12.docx
  • STWiOR 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/budowlane/IR_067-21_STWiOR_B_5 Roboty rozbio╠ürkowe(R00)_2024.01.12.doc
  • STWiOR 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/budowlane/IR_067-21_STWiOR_B_6 Pow┼éoki malarskie(R00)_2024.01.12.doc
  • STWiOR 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/budowlane/IR_067-21_STWiOR_B_7 Rusztowania(R00)_2024.01.12.docx
  • STWiOR 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/budowlane/IR_067-21_STWiOR_B_8 Podbudowa z kruszywa ┼éamanego(R00)_2024.01.12.docx
  • STWiOR 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/budowlane/IR_067-21_STWiOR_B_9 Nawierzchnia z p┼éyt chodnikowych i obrzez╠ça betonowe(R00)_2024.01.12.docx
  • STWiOR __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/._STWiOR
  • STWiOR __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/budowlane/._IR_067-21_STWiOR_B_0 Ogo╠ülna(R00)_2024.01.12.docx
  • STWiOR __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/budowlane/._IR_067-21_STWiOR_B_1 Roboty ziemne(R00)_2024.01.12.docx
  • STWiOR __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/budowlane/._IR_067-21_STWiOR_B_2 Betonowanie(R00)_2024.01.12.docx
  • STWiOR __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/budowlane/._IR_067-21_STWiOR_B_3 Przygotowanie i montaz╠ç zbrojenia(R00)_2024.01.12.docx
  • STWiOR __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/budowlane/._IR_067-21_STWiOR_B_4 Roboty stalowe(R00)_2024.01.12.docx
  • STWiOR __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/budowlane/._IR_067-21_STWiOR_B_5 Roboty rozbio╠ürkowe(R00)_2024.01.12.doc
  • STWiOR __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/budowlane/._IR_067-21_STWiOR_B_6 Pow┼éoki malarskie(R00)_2024.01.12.doc
  • STWiOR __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/budowlane/._IR_067-21_STWiOR_B_7 Rusztowania(R00)_2024.01.12.docx
  • STWiOR __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/budowlane/._IR_067-21_STWiOR_B_8 Podbudowa z kruszywa ┼éamanego(R00)_2024.01.12.docx
  • STWiOR __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/budowlane/._IR_067-21_STWiOR_B_9 Nawierzchnia z p┼éyt chodnikowych i obrzez╠ça betonowe(R00)_2024.01.12.docx
  • Inny 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/.DS_Store
  • Inny 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Elektryka/.DS_Store
  • Inny 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Elektryka/edyowalne/E4, E5, E7, E8 ,E9_3.jpg
  • Inny 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Elektryka/edyowalne/E7_1.jpg
  • Inny 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Elektryka/edyowalne/IR_067-21_PW_E_E1-E5(R0)_2023.12.20.dwg
  • Inny 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Elektryka/edyowalne/ROZDZIELNICA-E6_1.jpg
  • Inny 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Konstrukcja/.DS_Store
  • Inny 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Konstrukcja/edytowalne/IR_067-21_PW_K_(R0)_2023.12.20.dwg
  • Inny 22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/.DS_Store
  • Inny __MACOSX/._22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/._.DS_Store
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/._Elektryka
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Elektryka/._.DS_Store
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Elektryka/._edyowalne
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Elektryka/edyowalne/._E4, E5, E7, E8 ,E9_3.jpg
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Elektryka/edyowalne/._E7_1.jpg
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Elektryka/edyowalne/._IR_067-21_PW_E_E1-E5(R0)_2023.12.20.dwg
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Elektryka/edyowalne/._IR_067-21_PW_E_OT(R0)_2023.12.20.doc
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Elektryka/edyowalne/._ROZDZIELNICA-E6_1.jpg
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Elektryka/._IR_018-20_PW_E_ST(R00)_2025.03.26.docx
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Elektryka/._pdf
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Elektryka/pdf/._IR_067-21_PW_E_OT(R0)_2023.12.20.pdf
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/._Konstrukcja
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Konstrukcja/._.DS_Store
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Konstrukcja/._edytowalne
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Konstrukcja/edytowalne/._IR_067-21_PW_K_OT(R0)_2023.12.20.docx
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Konstrukcja/edytowalne/._IR_067-21_PW_K_(R0)_2023.12.20.dwg
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Konstrukcja/._pdf
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Konstrukcja/pdf/._IR_067-21_PW_K_01(R0)_2024.01.05.pdf
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Konstrukcja/pdf/._IR_067-21_PW_K_02(R0)_2024.01.05.pdf
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Konstrukcja/pdf/._IR_067-21_PW_K_03(R0)_2024.01.05.pdf
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Konstrukcja/pdf/._IR_067-21_PW_K_04(R0)_2024.01.05.pdf
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Konstrukcja/pdf/._IR_067-21_PW_K_05(R0)_2024.01.05.pdf
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Konstrukcja/pdf/._IR_067-21_PW_K_OT(R0)_2023.12.20.pdf
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/._Rysunki
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Rysunki/._IR_067-21_PW_PBA_L-01(R00)_2024.04.22.pdf
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Rysunki/._IR_067-21_PW_PBA_L-02(R00)_2024.04.22.pdf
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Rysunki/._IR_067-21_PW_PBA_L-03(R00)_2024.04.22.pdf
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/Rysunki/._IR_067-21_PW_PBA_opis(R00)_2024.04.18.pdf
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/._budowlane
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/budowlane/._IR_067-21_PW_K_ST(R0)_2023.12.20.pdf
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/._.DS_Store
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/._elektryczne
  • Inny __MACOSX/22-07-2026-Dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/elektryczne/._23029 - SSTWiOR_IR 067-21_La╠Ędowisko w Myslenicach_IE_rew0.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach