Postępowanie zakończone 2026-07-30
Remont i modernizacja pomieszczeń dla potrzeb poradni ginekologiczno-położniczej i onkologicznej w SP ZOZ w Myślenicach
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00342235
- Zamawiający
- Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-30
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ 20-TP-26 remont poradni gin-poł.pdf
- Formularz Załączniki edytowalne.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ.zip
- Przedmiar Dokumentacja techniczna do SWZ/4_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PRZEDMIAR/Poradnia ginekologiczna 23% przedmiar dla SIWZ.pdf
- Przedmiar __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/._4_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PRZEDMIAR
- Przedmiar __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/4_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PRZEDMIAR/._Poradnia ginekologiczna 23% przedmiar dla SIWZ.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/DOCIEPLENIE ELEWACJI/RYSUNKI/DOCIEPLENIE PDF/T.01 PLAN SYTUACYJNY.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/DOCIEPLENIE ELEWACJI/RYSUNKI/DOCIEPLENIE PDF/T.02 RZUT.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/DOCIEPLENIE ELEWACJI/RYSUNKI/DOCIEPLENIE PDF/T.03 ELEWACJE.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/DOCIEPLENIE ELEWACJI/ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PW_A_OPIS_DOCIEP..pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/PDF/A.01 PLAN SYTUACYJNY.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/PDF/A.02 RZUT.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/PDF/A.03 PRZEKROJE.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/PDF/A.04 RZUT SUFITU.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/PDF/A.05 PROJEKT KOLORYSTYKI.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/PDF/A.06 SZAFA W POM. SOCJALNYM - ZM1.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/PDF/A.07 SZAFA W GAB. POŁOŻNEJ - ZM2.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/PDF/A.08 ZABUDOWA W GAB. ZABIEG. - ZM3.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/PDF/A.09 ZESTAWIENIE OKIEN I DRZWI.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/PDF/A.10 WIZUALIZACJE 3D UKŁAD.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/PDF/A.11 WIZUALIZACJE POCZEKALNIA.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/PDF/A.12 WIZUALIZACJE GABINET ZABIEGOWY.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PW_A_OPIS_ARCH.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/E-01 Instalacja oświetlenia.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/E-02 Instalacja gniazd.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/E-03 Instalacje teletechniczne.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/E-04 Schemat instalacji teletechnicznej.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/E-05 Schemat instalacji przywoławczej.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/E-06 Schemat SSP.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/E-07.1 Schemat TG.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/E-07.2 Schemat TG.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/E-08 Przekrój A-A.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/E-09 Schemat KD.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/Opis techniczny.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/3_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA SANITARNA/2608_MYS_GIN_OT.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/3_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA SANITARNA/RYSUNKI/2608_Myślenice_PW_IKL-IKL01.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/3_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA SANITARNA/RYSUNKI/WNT01.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna do SWZ/6. STWIORB/Specyfikacja Techniczna Wukonania i Odbioru Robót - Poradnia Gin-Poł (1).docx
- Projekt __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/DOCIEPLENIE ELEWACJI/RYSUNKI/DOCIEPLENIE PDF/._T.01 PLAN SYTUACYJNY.pdf
- Projekt __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/PDF/._A.01 PLAN SYTUACYJNY.pdf
- STWiOR __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/._6. STWIORB
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/DOCIEPLENIE ELEWACJI/.DS_Store
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/DOCIEPLENIE ELEWACJI/RYSUNKI/.DS_Store
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/.DS_Store
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/.DS_Store
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/.DS_Store
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/.DS_Store
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/01_Decyzja o nadaniu uprawnień - projektowych (1).pdf
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/03_Obliczenia w Dialux.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/E-10 Zestawienia mocy.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/3_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA SANITARNA/.DS_Store
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/3_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA SANITARNA/RYSUNKI/2608_Myślenice_PW_ICO-ICO01.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/3_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA SANITARNA/RYSUNKI/2608_Myślenice_PW_IK-IK01.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/3_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA SANITARNA/RYSUNKI/2608_Myślenice_PW_IK-IK02.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/3_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA SANITARNA/RYSUNKI/2608_Myślenice_PW_IW-IW01.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/3_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA SANITARNA/upr+izb_MP_2026.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/4_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PRZEDMIAR/.DS_Store
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/5. ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_UPRAWNIENIA I OŚWIADCZENIA/ARCHITEKTURA/MP-2970_do_2026-04-30.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/5. ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_UPRAWNIENIA I OŚWIADCZENIA/ARCHITEKTURA/uprawnienia uryga.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/5. ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_UPRAWNIENIA I OŚWIADCZENIA/BRANŻA ELEKTRYCZNA/01_Decyzja o nadaniu uprawnień - projektowych (1).pdf
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/5. ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_UPRAWNIENIA I OŚWIADCZENIA/BRANŻA ELEKTRYCZNA/02_Zaświadcznie z Małopolskiej Izby Inżynierów Budownictwa.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/5. ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_UPRAWNIENIA I OŚWIADCZENIA/BRANŻA SANITARNA/upr+izb_MP_2026.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/5. ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_UPRAWNIENIA I OŚWIADCZENIA/.DS_Store
- Inny Dokumentacja techniczna do SWZ/.DS_Store
- Inny __MACOSX/._Dokumentacja techniczna do SWZ
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/._1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/._DOCIEPLENIE ELEWACJI
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/DOCIEPLENIE ELEWACJI/._.DS_Store
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/DOCIEPLENIE ELEWACJI/._RYSUNKI
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/DOCIEPLENIE ELEWACJI/RYSUNKI/._DOCIEPLENIE PDF
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/DOCIEPLENIE ELEWACJI/RYSUNKI/DOCIEPLENIE PDF/._T.02 RZUT.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/DOCIEPLENIE ELEWACJI/RYSUNKI/DOCIEPLENIE PDF/._T.03 ELEWACJE.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/DOCIEPLENIE ELEWACJI/RYSUNKI/._.DS_Store
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/DOCIEPLENIE ELEWACJI/._ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PW_A_OPIS_DOCIEP..pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/._.DS_Store
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/._PROJEKT REMONTU
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/._.DS_Store
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/._RYSUNKI
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/._.DS_Store
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/._PDF
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/PDF/._A.02 RZUT.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/PDF/._A.03 PRZEKROJE.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/PDF/._A.04 RZUT SUFITU.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/PDF/._A.05 PROJEKT KOLORYSTYKI.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/PDF/._A.06 SZAFA W POM. SOCJALNYM - ZM1.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/PDF/._A.07 SZAFA W GAB. POŁOŻNEJ - ZM2.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/PDF/._A.08 ZABUDOWA W GAB. ZABIEG. - ZM3.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/PDF/._A.09 ZESTAWIENIE OKIEN I DRZWI.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/PDF/._A.10 WIZUALIZACJE 3D UKŁAD.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/PDF/._A.11 WIZUALIZACJE POCZEKALNIA.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/RYSUNKI/PDF/._A.12 WIZUALIZACJE GABINET ZABIEGOWY.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/1_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PROJEKT ARCHITEKTONICZNY/PROJEKT REMONTU/._ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PW_A_OPIS_ARCH.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/._2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/._.DS_Store
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/._PROJEKT ELEKTRYCZNY
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/._01_Decyzja o nadaniu uprawnień - projektowych (1).pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/._03_Obliczenia w Dialux.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/._E-01 Instalacja oświetlenia.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/._E-02 Instalacja gniazd.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/._E-03 Instalacje teletechniczne.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/._E-04 Schemat instalacji teletechnicznej.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/._E-05 Schemat instalacji przywoławczej.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/._E-06 Schemat SSP.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/._E-07.1 Schemat TG.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/._E-07.2 Schemat TG.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/._E-08 Przekrój A-A.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/._E-09 Schemat KD.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/._E-10 Zestawienia mocy.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/2_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PROJEKT ELEKTRYCZNY/._Opis techniczny.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/._3_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA SANITARNA
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/3_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA SANITARNA/._2608_MYS_GIN_OT.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/3_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA SANITARNA/._.DS_Store
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/3_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA SANITARNA/._RYSUNKI
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/3_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA SANITARNA/RYSUNKI/._2608_Myślenice_PW_ICO-ICO01.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/3_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA SANITARNA/RYSUNKI/._2608_Myślenice_PW_IK-IK01.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/3_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA SANITARNA/RYSUNKI/._2608_Myślenice_PW_IK-IK02.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/3_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA SANITARNA/RYSUNKI/._2608_Myślenice_PW_IKL-IKL01.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/3_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA SANITARNA/RYSUNKI/._2608_Myślenice_PW_IW-IW01.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/3_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA SANITARNA/RYSUNKI/._WNT01.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/3_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_BRANŻA SANITARNA/._upr+izb_MP_2026.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/4_ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_PRZEDMIAR/._.DS_Store
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/._5. ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_UPRAWNIENIA I OŚWIADCZENIA
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/5. ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_UPRAWNIENIA I OŚWIADCZENIA/._ARCHITEKTURA
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/5. ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_UPRAWNIENIA I OŚWIADCZENIA/ARCHITEKTURA/._MP-2970_do_2026-04-30.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/5. ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_UPRAWNIENIA I OŚWIADCZENIA/ARCHITEKTURA/._uprawnienia uryga.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/5. ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_UPRAWNIENIA I OŚWIADCZENIA/._BRANŻA ELEKTRYCZNA
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/5. ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_UPRAWNIENIA I OŚWIADCZENIA/BRANŻA ELEKTRYCZNA/._01_Decyzja o nadaniu uprawnień - projektowych (1).pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/5. ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_UPRAWNIENIA I OŚWIADCZENIA/BRANŻA ELEKTRYCZNA/._02_Zaświadcznie z Małopolskiej Izby Inżynierów Budownictwa.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/5. ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_UPRAWNIENIA I OŚWIADCZENIA/._BRANŻA SANITARNA
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/5. ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_UPRAWNIENIA I OŚWIADCZENIA/BRANŻA SANITARNA/._upr+izb_MP_2026.pdf
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/5. ZOZ.MYSL_P.GIN.POL_UPRAWNIENIA I OŚWIADCZENIA/._.DS_Store
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/6. STWIORB/._Specyfikacja Techniczna Wukonania i Odbioru Robót - Poradnia Gin-Poł (1).docx
- Inny __MACOSX/Dokumentacja techniczna do SWZ/._.DS_Store
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP