Postępowanie zakończone 2026-07-23
Przebudowa ul. Grzybowej
Gmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzanowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00330247
- Zamawiający
- Gmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzanowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-08
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 9 - Przedmiar.pdf
- SWZ SWZ_ZP.271.23.2026.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz OFERTA.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie art. 125 ust. 1.docx
- Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie art. 117 ust.4.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Zobowiązanie.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 6 - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 7 - Wzór umowy.zip
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa.zip
- Wzór umowy Załącznik nr 7 - Wzór umowy.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do umowy nr ID.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/BUDOWLANY/0_PB_Grzybowa_230626.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/BUDOWLANY/1_PZT_Grzybowa_260626.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/BUDOWLANY/2_AB_Grzybowa_260626.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/TECHNICZNE/BRANŻA DROGOWA/D-01_Plan_v3 297x1000.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/TECHNICZNE/BRANŻA DROGOWA/D-02 Przekroje typowe 297x800.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/TECHNICZNE/BRANŻA DROGOWA/D-03_Profil 594x1200.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/TECHNICZNE/BRANŻA DROGOWA/D-04 Detale D-04.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/TECHNICZNE/BRANŻA DROGOWA/D-05_Plan warstwicowy 297x1000.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/TECHNICZNE/BRANŻA DROGOWA/TXT_Grzybowa.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/TECHNICZNE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/En-01_Plan_v5-297x1000.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/TECHNICZNE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/En-02_Schemat-O-02.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/TECHNICZNE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/En-03_Rów kablowy-Model.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/TECHNICZNE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/E_TXT_PT_Chrzanow_Grzybowa.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/TECHNICZNE/BRANŻA SANITARNA/KD-01_Plan.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/TECHNICZNE/BRANŻA SANITARNA/KD-02_Profil podłużny-.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/TECHNICZNE/BRANŻA SANITARNA/KD-03 Rozwiązania konstrukcyjne studni.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/TECHNICZNE/BRANŻA SANITARNA/KD_TXT_PT_Chrzanow_Grzybowa.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/TECHNICZNE/KANAŁ TECHNOLOGICZNY/KT-01_Plan.dwg EK 297x1000.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/TECHNICZNE/KANAŁ TECHNOLOGICZNY/KT-02_Przekrój KT-02.2(A3).pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/TECHNICZNE/KANAŁ TECHNOLOGICZNY/KT-03 Studnia KT-03 Sk1.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/TECHNICZNE/KANAŁ TECHNOLOGICZNY/PW_OT.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/BRANŻA DROGOWA/D-01_Plan_v3 297x1000.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/BRANŻA DROGOWA/D-03_Profil 594x1200.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/BRANŻA DROGOWA/D-04 Detale D-04.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/BRANŻA DROGOWA/D-05_Plan warstwicowy 297x1000.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/BRANŻA DROGOWA/TXT_Grzybowa.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/En-01_Plan_v5-297x1000.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/En-02_Schemat.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/En-03_Rów kablowy.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/KD_TXT_PW_Chrzanow_Grzybowa.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/BRANŻA SANITARNA/KD-01_Plan.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/BRANŻA SANITARNA/KD_TXT_PW_Chrzanow_Grzybowa.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/KANAŁ TECHNOLOGICZNY/KT-01_Plan 297x1000.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/KANAŁ TECHNOLOGICZNY/KT-02_Przekrój KT-02.1(A3).pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/KANAŁ TECHNOLOGICZNY/KT-02_Przekrój KT-02.2(A3).pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/KANAŁ TECHNOLOGICZNY/KT-03 Studnia KT-03 Sk1.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/KANAŁ TECHNOLOGICZNY/PW_OT.pdf
- Projekt CD GRZYBOWA/STAROSTWO PNB/ChrzanowUlicaGrzybowa_PNB_Chrzanów.PDF.pdf
- STWiOR CD GRZYBOWA/SPECYFIKACJA - STWiORB/SST_Grzybowa.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/DOKUMENTACJA GEOTECHNICZNA/Chrzanów, ul. Grzybowa.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/DOKUMENTACJA GEOTECHNICZNA/Thumbs.db
- Inny CD GRZYBOWA/INWENTARYZACJA ZIELENI/OŚR_613_1_24_2026_TD_5_wycinka_Grzybowa_dz_1156_36.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/INWENTARYZACJA ZIELENI/Thumbs.db
- Inny CD GRZYBOWA/INWENTARYZACJA ZIELENI/Z-01_PZT-297x1100.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/ORGANIZACJA RUCHU/CZASOWA/Thumbs.db
- Inny CD GRZYBOWA/ORGANIZACJA RUCHU/CZASOWA/TOR-01_Orientacja Układ1.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/ORGANIZACJA RUCHU/CZASOWA/TOR-02_Plan 297x1000.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/ORGANIZACJA RUCHU/CZASOWA/TOR_OT.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/ORGANIZACJA RUCHU/STAŁA/DOR-01_Orientacja Układ1.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/ORGANIZACJA RUCHU/STAŁA/DOR-02_Plan 297x1000.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/ORGANIZACJA RUCHU/STAŁA/DOR_OT.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/ORGANIZACJA RUCHU/STAŁA/Thumbs.db
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/BUDOWLANY/3_ZAŁ_Grzybowa_260626.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/BUDOWLANY/D-01 Przekroje typowe-297x800.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/BUDOWLANY/En-01_Schemat-O-02 (297x900).pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/BUDOWLANY/KD-01 Rozwiązania konstrukcyjne studni-Model.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/BUDOWLANY/O-01 Latarnia-Model.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/BUDOWLANY/Thumbs.db
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/BUDOWLANY/Z-00_Orientacja-Układ1.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/BUDOWLANY/Z-01_PZT-297x1150.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/TECHNICZNE/BRANŻA DROGOWA/Thumbs.db
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/TECHNICZNE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/Thumbs.db
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/TECHNICZNE/BRANŻA SANITARNA/Thumbs.db
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/TECHNICZNE/KANAŁ TECHNOLOGICZNY/KT-02_Przekrój KT-02.1(A3).pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/TECHNICZNE/KANAŁ TECHNOLOGICZNY/plot.log
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/TECHNICZNE/KANAŁ TECHNOLOGICZNY/Thumbs.db
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/GS/Thumbs.db
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/GS/Uzgodnienie branżowe - przebudowa ul. Grzybowej w Chrzanowie [bk].docx.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/GS/zał. do pisma OS-DL.404.688.2025.3.AK.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/NETIA/NTTG_508_3049_25.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/NETIA/NTTG 508 3049 25 uzgoeniene Netia Grzybowa.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/NETIA/Thumbs.db
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/Orange/2505300013_TTDSIKU_NJ_01_uzg.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/Orange/Thumbs.db
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/OUG/informacja24180_AD.5123.1067.2025-sig.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/OUG/KRA 5122 92 2025 MZ.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/OUG/Thumbs.db
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/PSG/Thumbs.db
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/PSG/W.T. Chrzanów ul. Grzybowa_PSG.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/Tauron/klauzule.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/Tauron/TD25_09_0208721_03_uzg.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/Tauron/TD25_09_0208721_03_uzg_zał_całość.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/Tauron/TD25_09_0208721_03_uzg_zał.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/Tauron/Thumbs.db
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/Veolia/Gmail_uzgodnienie_VPLD_DT_37990920016543_2026.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/Veolia/Mapa_SCW.jpg
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/Veolia/Thumbs.db
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/Veolia/UZG_1_CH_Grzybowa_Droga.docx-sig.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/Veolia/UZG_1_PS_1-A3.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/Veolia/UZG_1_PS_2-A3.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/Wodociągi/PP11Thumbs.ptn
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/Wodociągi/PW KD/ID 7012 34 2026 BM uzg PW KD Grzybowa.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/Wodociągi/PW KD/ID 7012 34 2026 BM uzg PW KD Grzybowa zał.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/Wodociągi/PW KD/ST 0660 0019 00889 26 Chrzanów Grzybowa PW odwodnienie.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/Wodociągi/PW KD/Thumbs.db
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/Wodociągi/ST 0660 0089 05045 25 Wodociągi Grzybowa.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/Wodociągi/ST 0660 0089 05045 25 Wodociągi Grzybowa zał_2.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/Wodociągi/ST 0660 0089 05045 25 Wodociągi Grzybowa zał_całość.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/Wodociągi/ST 0660 0089 05045 25 Wodociągi Grzybowa zał.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/UZGODNIENIA/Wodociągi/Thumbs.db
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WARUNKI TECHNICZNE/FS 292 06 25 Faktura Wodociągi Grzybowa.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WARUNKI TECHNICZNE/ST 0660 0089 05045 25 Wodociągi Grzybowa.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WARUNKI TECHNICZNE/ST 0660 0089 05045 25 Wodociągi Grzybowa zał.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WARUNKI TECHNICZNE/TD/Mapa 1.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WARUNKI TECHNICZNE/TD/Mapa 2.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WARUNKI TECHNICZNE/TD/Mapa 3.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WARUNKI TECHNICZNE/TD/Pismo przewodnie Chrzanów_Grzybowa.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WARUNKI TECHNICZNE/TD/Thumbs.db
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WARUNKI TECHNICZNE/TD/Warunki przebudowy Chrzanów_Grzybowa.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WARUNKI TECHNICZNE/Thumbs.db
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WARUNKI TECHNICZNE/UM ID 7021 3 19 2025 KS Grzybowa.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WARUNKI TECHNICZNE/WODOCIĄGI ST 6710 0375 04056 25.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WARUNKI TECHNICZNE/W.T. Chrzanów ul. Grzybowa_PSG.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/BRANŻA DROGOWA/D-02 Przekroje typowe 297x800.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/Mapa 1.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/Mapa 2.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/Mapa 3.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/Pismo przewodnie Chrzanów_Grzybowa.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/TD25_09_0208721_03_uzg.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/TD25_09_0208721_03_uzg_zał.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/Warunki przebudowy Chrzanów_Grzybowa.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/BRANŻA SANITARNA/KD-02_Profil podłużny-.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/PROJEKT BUDOWLANY I WYKONAWCZY/WYKONAWCZE/BRANŻA SANITARNA/KD-03 Rozwiązania konstrukcyjne studni.pdf
- Inny CD GRZYBOWA/SPECYFIKACJA - STWiORB/Thumbs.db
- Inny CD GRZYBOWA/STAROSTWO PNB/A1_7bee771d-a8ec-4601-8005-f7889e6dc97e.xml
- Inny CD GRZYBOWA/STAROSTWO PNB/D1_3b4be035-2fa0-4aff-8008-731466805d3f.xml
- Inny CD GRZYBOWA/STAROSTWO PNB/D3_d304d2e8-bac8-4a9c-adf5-4106ef3e07e0.xml
- Inny CD GRZYBOWA/STAROSTWO PNB/Thumbs.db
- Inny CD GRZYBOWA/STAROSTWO PNB/ZASWIADCZENIEostatecznoscDecyzja_nr241_2026_UM_Chrzanow_Grzybowa.PDF.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzanowie
- Budowa ciągu pieszo-rewerowego od potoku Chechło do ul. Fabrycznej - "Chechłostrada" - Etap III
- Remont drogi gminnej 100582K ul. Grunwaldzka
- Miejsce aktywności mieszkańców „Borowiec”
- „Budowa pomnika Rotmistrza Witolda Pileckiego w Chrzanowie” i „Zagospodarowanie terenów zielonych pomiędzy ul. Mickiewicza i ul. Śląską w Chrzanowie”
- Budowa boiska wielofunkcyjnego na Osiedlu Borowiec