Postępowanie zakończone 2026-06-29
Remont głównej klatki schodowej w budynku Urzędu Miejskiego w Chrzanowie (Al. Henryka 20)
Gmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzanowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00284064
- Zamawiający
- Gmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzanowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz OFERTA.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie art. 125 ust. 1.docx
- Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie art. 117 ust.4.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Zobowiązanie.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 6 - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 7 - wzór umowy.zip
- Inny Załącznik nr 8 - dokumentacja projektowa oraz STWiORB.zip
- Wzór umowy Załącznik nr 7 - wzór umowy/wzór umowy.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - wzór umowy/Zał. nr 1 - protokół przekazania placu.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - wzór umowy/Zał. nr 2 - protokół końcowego odbioru.pdf
- Przedmiar 1 STR.PRZEDMIAR_REMONT KL.SCHOD.pdf
- Projekt OPIS_REMONT KL.SCHOD..pdf
- STWiOR STWiOR_REM.KL.SCHOD..pdf
- Inny A.01.pdf
- Inny A.02.pdf
- Inny A.03.pdf
- Inny A.04.pdf
- Inny A.05.pdf
- Inny A.06.pdf
- Inny A.07.pdf
- Inny A.08.pdf
- Inny A.09.pdf
- Inny A.10.pdf
- Inny A.11.pdf
- Inny Schody_UM_Chrzanów_Przedm_Rev_0.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzanowie
- Budowa ciągu pieszo-rewerowego od potoku Chechło do ul. Fabrycznej - "Chechłostrada" - Etap III
- Remont drogi gminnej 100582K ul. Grunwaldzka
- Miejsce aktywności mieszkańców „Borowiec”
- „Budowa pomnika Rotmistrza Witolda Pileckiego w Chrzanowie” i „Zagospodarowanie terenów zielonych pomiędzy ul. Mickiewicza i ul. Śląską w Chrzanowie”
- Budowa boiska wielofunkcyjnego na Osiedlu Borowiec