WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-24

Rozbudowa drogi powiatowej nr 1651K Czarny Dunajec-Poronin w miejscowości Ratułów w km od 8+498,00 do km 9+436,97, Powiat Nowotarski/Miasto i Gmina Czarny Dunajec

Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00329605
Zamawiający
Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Małopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-24
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-08

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar 2026.21.Zał.17.Materiały pomocnicze – przedmiary robót.zip
  • STWiOR 2026.21.Zał.2.STWIORB.zip
  • SWZ 2026.21.SWZ.pdf
  • Wzór umowy 2026.21.Zał.3.Projektowane postanowienia umowy.pdf
  • Formularz 2026.21.Zał.4.Formularz ofertowy.doc
  • Ogłoszenie 2026.21.Ogłoszenie o zamówieniu 2026_BZP 00329605_01.pdf
  • Inny 2026.21.Zał.10.Oświadczenie o aktualności.doc
  • Inny 2026.21.Zał.11.Oświadczenie o aktualności.Konsorcjum.doc
  • Inny 2026.21.Zał.12.Oświadczenie o aktualności.Podmiot udostępniający.doc
  • Inny 2026.21.Zał.13.Oświadczenie własne art.7 ust.1.doc
  • Inny 2026.21.Zał.14.Oświadczenie własne art.7 ust.1.Konsorcjum.doc
  • Inny 2026.21.Zał.15.Oświadczenie własne art.7 ust.1.Podmiot udostępniający.doc
  • Inny 2026.21.Zał.16.Wykaz robót.docx
  • Inny 2026.21.Zał.1.Dokumentacja projektowa.zip
  • Inny 2026.21.Zał.5.Oświadczenie.Art.125 ust.1.docx
  • Inny 2026.21.Zał.6.Oświadczenie.Art.125 ust.4_Konsorcjum.docx
  • Inny 2026.21.Zał.7.Oświadczenie.Art.125 ust.5.docx
  • Inny 2026.21.Zał.8.Oświadczenie wykonawców (art 117 ust. 4)_Konsorcjum.docx
  • Inny 2026.21.Zał.9.Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
  • STWiOR 2021.21.STWIORB_teletechniczna.pdf
  • STWiOR 2026.21.STWIORB_drogowa.pdf
  • STWiOR 2026.21.STWIORB_elektryczna.pdf
  • Projekt 2026.21.1c.Projekt wykonawczy branza drogowa.pdf
  • Projekt 2026.21.1d.Projekt techniczny wykonawczy-przebudowa sieci energetycznej NN.pdf
  • Projekt 2026.21.1e.Projekt wykonawczy branży telekomunikacyjnej.pdf
  • Inny 2026.21.1a.Projekt zagospodarowania terenu.pdf
  • Inny 2026.21.1b.Projekt architektoniczno_budowlany.pdf
  • Inny 2026.21.1f.Projekt docelowej organizacji ruchu;.pdf
  • Inny DECYZJA ZRID Z-7_2025 z dn.16.04.2025.pdf
  • Inny Zaświadczenie o ostateczności decyzji BA.6740.4.13.2024.ID na 23.05.2025.pdf
  • Przedmiar 2026.21.Przedmiar_branża drogowa.pdf
  • Przedmiar 2026.21.Przedmiar_branża elektryczna.pdf
  • Przedmiar 2026.21.Przedmiar_branża teletechniczna.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu