Postępowanie zakończone 2026-08-07
Rozbudowa drogi powiatowej nr 1659K Maruszyna – Ludźmierz – Czarny Dunajec w miejscowości Ludźmierz i Krauszów
Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00354905
- Zamawiający
- Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 2026.22.Zał.17.Materiały pomocnicze – przedmiary.zip
- STWiOR 2026.22.Zał.2.STWiORB – branża drogowa i elektryczna,.zip
- SWZ 2026.261.22.SWZ.pdf
- Wzór umowy 2026.22.Zał.3.Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz 2026.22.Zał.4.Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie 2026.22.Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 2026.22.Zał.10.Oświadczenie o aktualności.doc
- Inny 2026.22.Zał.11.Oświadczenie o aktualności.Konsorcjum.doc
- Inny 2026.22.Zał.12.Oświadczenie o aktualności.Podmiot udostępniający.doc
- Inny 2026.22.Zał.13.Oświadczenie własne art.7 ust.1.doc
- Inny 2026.22.Zał.14.Oświadczenie własne art.7 ust.1.Konsorcjum.doc
- Inny 2026.22.Zał.15.Oświadczenie własne art.7 ust.1.Podmiot udostępniający.doc
- Inny 2026.22.Zał.16.Wykaz robót.docx
- Inny 2026.22.Zał.1.Dokumentacja projektowa (2).zip
- Inny 2026.22.Zał.5.Oświadczenie.Art.125 ust.1.docx
- Inny 2026.22.Zał.6.Oświadczenie.Art.125 ust.4_Konsorcjum.docx
- Inny 2026.22.Zał.7.Oświadczenie.Art.125 ust.5_Podmiot udostępniający.docx
- Inny 2026.22.Zał.8.Oświadczenie wykonawców (art 117 ust. 4)_Konsorcjum.docx
- Inny 2026.22.Zał.9.Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
- STWiOR STWIORB drogowa.pdf
- STWiOR STWIORB ENERGETYKA.pdf
- Inny Decyzja ZRID Z-6_18.pdf
- Inny Warunki usunięcia kolizji sieci elektroenergetycznej.pdf
- Przedmiar Przedmiar - Br dr. Przebudowa drogi 1659K Ludźmierz I odc 6+736 - 7+116..pdf
- Przedmiar Przedmiar - br. elekt Przebudowa sieci energetycznej Ludźmierz I odc 6+736 - 7+116..pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, STWiOR, STWiOR, przedmiar, przedmiar.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu
- Rozbudowa drogi powiatowej nr 1637K Harklowa – Tylmanowa w Knurowie
- Przebudowa skrzyżowania drogi powiatowej nr 1670K ul. Krakowska z drogą powiatową nr 1671K ul. Św. Anny w m. Nowy Targ” o symbolu ZH
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1676K Lipnica Wielka - Przywarówka w km od 6+420,00 do km 7+680,00 w miejscowości Lipnica Wielka, Powiat Nowotarski/Gmina Lipnica Wielka
- Rozbudowa drogi powiatowej nr 1651K Czarny Dunajec-Poronin w miejscowości Ratułów w km od 8+498,00 do km 9+436,97, Powiat Nowotarski/Miasto i Gmina Czarny Dunajec
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1659K Maruszyna – Ludźmierz – Czarny Dunajec i 1660K Ludźmierz – Pyzówka, w miejscowości Ludźmierz