Postępowanie zakończone 2026-06-19
Wykonanie przeciwpożarowej instalacji wodociągowej w budynku B 1.1 mieszczącym się przy ulicy Nad Drwiną 10 w Krakowie.
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00275036
- Zamawiający
- Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-19
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar MARR Kraków hydranty przedmiar.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- SWZ Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamowienia.pdf
- SWZ Załącznik nr 2 do SWZ - Wzór umowy.pdf
- SWZ Załącznik nr 4 do SWZ - Oswiadczenie Wykonawcy o spelnieniu warunkow i niepodleganiu wykluczeniu.docx
- SWZ Załącznik nr 5a do SWZ - Oswiadczenie podmiotu udostepniajacego.docx
- SWZ Załącznik nr 5b do SWZ - Oswiadczenie członka konsorcjum warunki.docx
- SWZ Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie z art. 118ust. - ustawy Pzp-zobowiązanie do udostepnienia zasobow.doc
- SWZ Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz robót.doc
- SWZ Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz osób.doc
- SWZ Załącznik nr 8 do SWZ IS-01_B1.1.pdf
- SWZ Załącznik nr 9 do SWZ IS-02_B1.1.pdf
- Formularz Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz oferty.doc
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP