Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-10
Wykonanie przeciwpożarowej instalacji wodociągowej w budynku B 1.1 mieszczącym się przy ulicy Nad Drwiną 10 w Krakowie.
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409585
- Zamawiający
- Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
- Główny kod CPV
- 45332400-7 — Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sani-
- Miejsce wykonania robót
- Kraków
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-10
- Termin realizacji
- 90 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy
- Data publikacji
- 2026-08-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- SWZ Załącznik nr 8 do SWZ IS-01_B1.1.pdf
- SWZ Załącznik nr 9 do SWZ IS-02_B1.1.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 2_do_SWZ_Wzór_umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 3 do_SWZ_Formularz_oferty.doc
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 1_do_SWZ_Opis_przedmiotu_zamowienia.pdf
- Inny Załącznik nr 4_do_SWZ_Oświadczenie_wykonawcy_o_spełnieniu_warunków_i_niepodleganiu_wykluczeniu.doc
- Inny Załącznik nr 5a do_SWZ_Oswiadczenie_podmiotu udostepniajacego.docx
- Inny Załącznik nr 5b do_SWZ_Oswiadczenie_członka konsorcjum_warunki.docx
- Inny Załącznik nr 5 do_SWZ_Oświadczenie z art. 118ust. 1-ustawy Pzp-zobowiązanie do udostepnienia zasobow.doc
- Inny Załącznik nr 6 do_SWZ_Wykaz_robót.doc
- Inny Załącznik nr 7 do_SWZ_Wykaz_osób.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, SWZ, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 7 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP