Postępowanie zakończone 2026-06-10
Budowa nakładek asfaltowych w Gminie Czosnów w miejscowościach: Czosnów i Augustówek.
Gmina Czosnów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00260578
- Zamawiający
- Gmina Czosnów
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ lokalizacja ul. Łubinowa.jpg
- SWZ lokalizaja ul. Polna.jpg
- SWZ SWZ - ZP.271.13.2026_Budowa nakładek asfaltowych-sig.pdf
- SWZ ul. Łubinowa PR.pdf
- SWZ ul. Polna PR.pdf
- SWZ Załącznik nr 10 do SWZ - Oświadczenia wykonawcy-wykonawców dotyczące grupy kapitałowej.docx
- SWZ Załącznik nr 11 do SWZ - Wykaz osób.docx
- SWZ Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane Postanowienia Umowy (PPU).pdf
- SWZ Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- SWZ Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy.docx
- SWZ Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- SWZ Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualności oświadczenia w zakresie podstaw wykluczenia.docx
- SWZ Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz robót.docx
- SWZ Załącznik nr 8 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- SWZ Załącznik nr 9 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udziel zamówienia.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu_2026BZP 0026057801-sig.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Czosnów
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa miejsca ukrycia (U1) wraz z magazynem żywności, ochrony ludności i obrony cywilnej” na terenie gminy Czosnów.
- Opracowanie wielobranżowej kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji na realizację inwestycji pn. „Budowa drogi KDD6 Czosnów-Dobrzyń”.
- Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Łomnie wraz z przebudową dachu.