Postępowanie zakończone 2026-06-11
Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Łomnie wraz z przebudową dachu.
Gmina Czosnów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00263590
- Zamawiający
- Gmina Czosnów
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Dokumentacja projektowa/1. Projekt budowlany/DWG/PSA22-PrzebudowaOSP-PB-2026-05-13-IST - Sheet - I1 - RZUT - STAN ISTNIEJĄCY.dwg
- Projekt Dokumentacja projektowa/1. Projekt budowlany/DWG/PSA22-PrzebudowaOSP-PB-2026-05-13-IST - Sheet - I2 - RZUT DACHU - STAN ISTNIEJĄCY.dwg
- Projekt Dokumentacja projektowa/1. Projekt budowlany/DWG/PSA22-PrzebudowaOSP-PB-2026-05-13-IST - Sheet - I3 - ELEWACJE - STAN ISTNIEJĄCY.dwg
- Projekt Dokumentacja projektowa/1. Projekt budowlany/DWG/PSA22-PrzebudowaOSP-PB-2026-05-13-IST - Sheet - I4 - PRZEKRÓJ - STAN ISTNIEJĄCY.dwg
- Projekt Dokumentacja projektowa/1. Projekt budowlany/DWG/PSA22-PrzebudowaOSP-PB-2026-05-13-PB - Sheet - A0 - ZAGOSP- TERENU.dwg
- Projekt Dokumentacja projektowa/1. Projekt budowlany/DWG/PSA22-PrzebudowaOSP-PB-2026-05-13-PB - Sheet - A1-1 - RZUT PARTERU.dwg
- Projekt Dokumentacja projektowa/1. Projekt budowlany/DWG/PSA22-PrzebudowaOSP-PB-2026-05-13-PB - Sheet - A1-2 - RZUT DACHU.dwg
- Projekt Dokumentacja projektowa/1. Projekt budowlany/DWG/PSA22-PrzebudowaOSP-PB-2026-05-13-PB - Sheet - A2 - PRZEKROJE.dwg
- Projekt Dokumentacja projektowa/1. Projekt budowlany/DWG/PSA22-PrzebudowaOSP-PB-2026-05-13-PB - Sheet - A3 - ELEWACJE i ZESTAWIENIE OKIEN.dwg
- Projekt Dokumentacja projektowa/1. Projekt budowlany/DWG/PSA22-PrzebudowaOSP-PB-2026-05-13-rys-mdcp-5979238.jpg
- Projekt Dokumentacja projektowa/1. Projekt budowlany/DWG/PSA22-PrzebudowaOSP-PB-2026-05-13-rys-sytuacja-6008326.jpg
- Projekt Dokumentacja projektowa/1. Projekt budowlany/DWG/PSA22-PrzebudowaOSP-PB-2026-05-13-rys-Untitled-1-4777650.jpg
- Projekt Dokumentacja projektowa/1. Projekt budowlany/PAB_2026.05.14.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/1. Projekt budowlany/PZT_2026.05.14.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/1. Projekt budowlany/ZL_2026.05.14.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/2. Projekt Techniczny/DWG Konstrukcja/1163_PT_00.dwg
- Projekt Dokumentacja projektowa/2. Projekt Techniczny/DWG Konstrukcja/desktop.ini
- Projekt Dokumentacja projektowa/2. Projekt Techniczny/PT_1_K_2026.05.14.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/2. Projekt Techniczny/PT_2_IS_2026.05.14.pdf
- SWZ Dokumentacja projektowa/3. Wniosek, oświadczenie, kosztorys/Oświadczenie o sieci ciepłowniczej.pdf
- SWZ Dokumentacja projektowa/3. Wniosek, oświadczenie, kosztorys/wniosek-o-pozwolenie-na-budowe-pb-1-z-dnia-2026-05-12.pdf
- SWZ Dokumentacja projektowa/4. Dokumentacja archiwalna/Projekt termomodernizacji z 2012 r/1. Opis.pdf
- SWZ Dokumentacja projektowa/4. Dokumentacja archiwalna/Projekt termomodernizacji z 2012 r/2. rysunek pzt.jpg
- SWZ Dokumentacja projektowa/4. Dokumentacja archiwalna/Projekt termomodernizacji z 2012 r/3. rysunek parter.jpg
- SWZ Dokumentacja projektowa/4. Dokumentacja archiwalna/Projekt termomodernizacji z 2012 r/desktop.ini
- SWZ Dokumentacja projektowa/4. Dokumentacja archiwalna/Protokół z kontroli okresowej 2025-12.pdf
- SWZ Dokumentacja projektowa/Przedmiar Łomna.pdf
- SWZ SWZ - ZP.271.14.2026-sig.pdf
- SWZ Załącznik nr 10 do SWZ - Wykaz robót.docx
- SWZ Załącznik nr 11 do SWZ - Wykaz osób.docx
- SWZ Załącznik nr 12 do SWZ - Karta efektu ekologicznego przedsięwzięcia.pdf
- SWZ Załącznik nr 2 do SWZ Projektowane Postanowienia Umowy (PPU).pdf
- SWZ Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy.docx
- SWZ Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- SWZ Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie o aktualności oświadczenia w zakresie podstaw wykluczenia.docx
- SWZ Załącznik nr 6 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- SWZ Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udziel zamó.docx
- SWZ Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenia wykonawcy-wykonawców dotyczące grupy kapitałowej.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Czosnów
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa miejsca ukrycia (U1) wraz z magazynem żywności, ochrony ludności i obrony cywilnej” na terenie gminy Czosnów.
- Opracowanie wielobranżowej kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji na realizację inwestycji pn. „Budowa drogi KDD6 Czosnów-Dobrzyń”.
- Budowa nakładek asfaltowych w Gminie Czosnów w miejscowościach: Czosnów i Augustówek.