Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-16
Budowa nowej siedziby Komisariatu Policji w Górze Kalwarii
KOMENDA STOŁECZNA POLICJI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410159
- Zamawiający
- KOMENDA STOŁECZNA POLICJI
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 200 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-16
- Termin realizacji
- Etap I – 345 dni od daty zawarcia umowy; Etap II – 32 miesiące od daty zawarcia umowy.
- Data publikacji
- 2026-08-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt PFU KP Góra Kalwaria i załączniki.zip
- SWZ SWZ WZP-2726.26.158.IR.doc
- Wzór umowy Załącznik nr 4A do umowy (1).xlsx
- Wzór umowy Załącznik nr 5 do umowy - wzór karty materiałowej.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do umowy - wzór zestawienia Środków Trwałych (1).xls
- Inny Załacznik nr 8 do SWZ.docx
- Projekt PFU KP Góra Kalwaria i załączniki/Program Funkcjonalno-Użytkowy - KP Góra Kalwaria.doc
- Projekt PFU KP Góra Kalwaria i załączniki/Załącznik nr II.2.12 -Wymagania w zakresie wyposażenia dot. węzłów sanitarnych.doc
- Projekt PFU KP Góra Kalwaria i załączniki/załącznik nr II.2.8 - Wytyczne_nr_3_Komendanta_Glownego_Policji_z_dnia_30_lipca_2013_r_.pdf
- Inny PFU KP Góra Kalwaria i załączniki/załącznik nr II.2.10 - Wytyczne Wydziału Teleinformatyki Komendy Stołecznej Policji” wersja 2.0 z 18 lipca 2024 roku..pdf
- Inny PFU KP Góra Kalwaria i załączniki/załącznik nr II.2.11 - Wytyczne KGP w sprawie rozwiazań funkcjonalno - użytkowych - pom. dowodów rzeczowych.pdf
- Inny PFU KP Góra Kalwaria i załączniki/załącznik nr II.2.13 - Tabela założenia dot. potrzeb funkcjonalno - użytkowych KP w Górze Kalwarii.xlsx
- Inny PFU KP Góra Kalwaria i załączniki/załącznik nr II.2.14 - Tabela założenia dot. potrzeb funkcjonalno - użytkowych IV Ogniwo Komisariat Rzeczny.xlsx
- Inny PFU KP Góra Kalwaria i załączniki/załącznik nr II.2.1 - MPZP Uchwała nr LVIII_634_2014_kalwaria_Wiejska (1).pdf
- Inny PFU KP Góra Kalwaria i załączniki/załącznik nr II.2.2 - wstępna koncepcja zagospodarowania działki.pdf
- Inny PFU KP Góra Kalwaria i załączniki/załącznik nr II.2.3 - Warunki tech. nr 493-WK-06-2026 z dnia 25.06.2026 -sieć wod-kan.pdf
- Inny PFU KP Góra Kalwaria i załączniki/załącznik nr II.2.4 - Warunki przyłączenia nr 25-G2_WP_01472 - zasilanie podstawowe.pdf
- Inny PFU KP Góra Kalwaria i załączniki/załącznik nr II.2.5 - Warunki przyłączenia nr 26-G2-WP-03151-zasilanie rezerwowe.pdf
- Inny PFU KP Góra Kalwaria i załączniki/załącznik nr II.2.6 - Opinia geotechniczna.pdf
- Inny PFU KP Góra Kalwaria i załączniki/załącznik nr II.2.7 - Raport hydrochemiczny.pdf
- Inny PFU KP Góra Kalwaria i załączniki/załącznik nr II.2.9 - księga znaku i elementów identyfikacji wizualnej komend i komisariatów policji.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 200 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, SWZ, wzór umowy, wzór umowy, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 13 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP