WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-15

Świadczenie usług holowania na Policyjny Parking Depozytowy w Warszawie przy ul. Włochowskiej 25/33 lub, w razie konieczności, na inny parking

KOMENDA STOŁECZNA POLICJI

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00322506
Zamawiający
KOMENDA STOŁECZNA POLICJI
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-15
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-03

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ WZP-1802_26_93_T_publikacja.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: KOMENDA STOŁECZNA POLICJI