Postępowanie zakończone 2026-08-03
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Karmelowej w Ładach
Gmina Raszyn
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00348491
- Zamawiający
- Gmina Raszyn
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-03
- Termin realizacji
- 3 miesiące od daty zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-07-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ-sig.pdf
- Wzór umowy Załacznik nr 5 - Projektwane postanwienia umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 8 - Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 1 oświadczenie wstępne o braku podstaw do wykluczenia.docx
- Inny Załącznik nr 2 - wzór oświadczenia podmiotów wspólnie ubiegajacych się o udzielenie zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 3a oświadczenie o przynależności do grupy kapitałowej.docx
- Inny Załącznik nr 3 oświadczenie o aktualności informacji.docx
- Inny Załącznik nr 4 i 4a do SWZ - oświadczenie poleganie na zasobach podmiotów udostępniających.docx
- Inny Załącznik nr 6 - Opis Przedmiotu Zamówienia.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - dokumentacja projektowa.zip
- Inny Załacznik nr 9 - wykaz osób.doc
- Przedmiar Dok. projektowa/05_Przedmiar robót/01_Branża sanitarna/Wersja PDF/_1str_PR_Łady.pdf
- Przedmiar Dok. projektowa/05_Przedmiar robót/01_Branża sanitarna/Wersja PDF/wodociąg i kan_san_z pompownią_msc.Łady - PRZEDMIAR ROBÓT.pdf
- Projekt Dok. projektowa/01_Projekt zagospodarowania terenu/Wersja PDF/0.0_ŁADY_część opisowa.pdf
- Projekt Dok. projektowa/01_Projekt zagospodarowania terenu/Wersja PDF/1.1 Plan orientacyjny.pdf
- Projekt Dok. projektowa/01_Projekt zagospodarowania terenu/Wersja PDF/2.1 Plan Sytuacyjny - Łady-Karmelowa.pdf
- Projekt Dok. projektowa/01_Projekt zagospodarowania terenu/Wersja PDF/2.3 Plan Sytuacyjny - Łady-Migdałowa.pdf
- Projekt Dok. projektowa/01_Projekt zagospodarowania terenu/Wersja PDF/2.4 Plan Sytuacyjny - Łady_Długa_aktualizacja.pdf
- Projekt Dok. projektowa/01_Projekt zagospodarowania terenu/Wersja PDF/3.5 Profile ks cz2.pdf
- Projekt Dok. projektowa/01_Projekt zagospodarowania terenu/Wersja PDF/3.7 Profile pks cz1.pdf
- Projekt Dok. projektowa/01_Projekt zagospodarowania terenu/Wersja PDF/3.8 Profile pks cz2.pdf
- Projekt Dok. projektowa/03_Projekt wykonawczy/01_Branża sanitarna/Wersja PDF/0.0_ŁADY_część opisowa.pdf
- Projekt Dok. projektowa/03_Projekt wykonawczy/01_Branża sanitarna/Wersja PDF/1.1 Plan orientacyjny-1.1.pdf
- Projekt Dok. projektowa/03_Projekt wykonawczy/01_Branża sanitarna/Wersja PDF/2.1 PZT - Łady ark1.pdf
- Projekt Dok. projektowa/03_Projekt wykonawczy/01_Branża sanitarna/Wersja PDF/2.3 PZT - Łady ark3.pdf
- Projekt Dok. projektowa/03_Projekt wykonawczy/01_Branża sanitarna/Wersja PDF/3.5 Profile KS cz2.pdf
- Projekt Dok. projektowa/03_Projekt wykonawczy/01_Branża sanitarna/Wersja PDF/3.7 Profile odgałęzień KS cz1.pdf
- Projekt Dok. projektowa/03_Projekt wykonawczy/01_Branża sanitarna/Wersja PDF/3.8 Profile odgałęzień KS cz2.pdf
- Projekt Dok. projektowa/03_Projekt wykonawczy/01_Branża sanitarna/Wersja PDF/5.1 Szczegół studni kanalizacyjnej.pdf
- Projekt Dok. projektowa/03_Projekt wykonawczy/01_Branża sanitarna/Wersja PDF/5.2 Studnia kaskadowa.pdf
- Projekt Dok. projektowa/03_Projekt wykonawczy/01_Branża sanitarna/Wersja PDF/5.3 studzienka tw. sztuczne DN600.pdf
- Projekt Dok. projektowa/04_Specyfikacje techniczne/Wersja PDF/2-03-ST-00-00 Wymagania ogolne.pdf
- STWiOR Dok. projektowa/04_Specyfikacje techniczne/Wersja PDF/2-01-SST - strona tyt.pdf
- STWiOR Dok. projektowa/04_Specyfikacje techniczne/Wersja PDF/2-06-ST-02-02 Roboty przygotowawcze - Rozbiorka.pdf
- STWiOR Dok. projektowa/04_Specyfikacje techniczne/Wersja PDF/2-07-ST-03-01 Roboty ziemne.pdf
- STWiOR Dok. projektowa/04_Specyfikacje techniczne/Wersja PDF/2-08-ST-04-02 Wykonanie obiektu liniowego - Kanalizacja sanitarna.pdf
- Inny Dok. projektowa/01_Projekt zagospodarowania terenu/Thumbs.db
- Inny Dok. projektowa/01_Projekt zagospodarowania terenu/Wersja PDF/0.0_ŁADY_załączniki.pdf
- Inny Dok. projektowa/01_Projekt zagospodarowania terenu/Wersja PDF/Dec_lok_GMINA_ark1.pdf
- Inny Dok. projektowa/01_Projekt zagospodarowania terenu/Wersja PDF/Dec_lok_GMINA_ark2.pdf
- Inny Dok. projektowa/01_Projekt zagospodarowania terenu/Wersja PDF/Dec_lok_GMINA_ark3.pdf
- Inny Dok. projektowa/01_Projekt zagospodarowania terenu/Wersja PDF/projekt_WGN.6630.54.2022_2022-02-07_085352_podpisany.pdf
- Inny Dok. projektowa/01_Projekt zagospodarowania terenu/Wersja PDF/Uzgodnienie eko Łady ark1.pdf
- Inny Dok. projektowa/01_Projekt zagospodarowania terenu/Wersja PDF/Uzgodnienie eko Łady ark2.pdf
- Inny Dok. projektowa/01_Projekt zagospodarowania terenu/Wersja PDF/Uzgodnienie eko Łady ark 3.pdf
- Inny Dok. projektowa/01_Projekt zagospodarowania terenu/Wersja PDF/Uzgodnienie PB Gmina zał. graf.pdf
- Inny Dok. projektowa/03_Projekt wykonawczy/Thumbs.db
- Inny Dok. projektowa/04_Specyfikacje techniczne/Wersja PDF/2-02 - ST - spis specyfikacji.pdf
- Inny Dok. projektowa/04_Specyfikacje techniczne/Wersja PDF/2-04-ST-01-01 Zaplecze wykonawcy.pdf
- Inny Dok. projektowa/04_Specyfikacje techniczne/Wersja PDF/2-05-ST-02-01 Roboty przygotowawcze - Geodezja.pdf
- Inny Dok. projektowa/04_Specyfikacje techniczne/Wersja PDF/2-11-ST-05-01 Wykonanie zabezpieczenia uzbrojenia podziemnego.pdf
- Inny Dok. projektowa/04_Specyfikacje techniczne/Wersja PDF/2-12-ST-06-01 Odbudowa nawierzchni drogowych.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Raszyn
- Budowa instalacji fotowoltaicznych na dachach budynków użyteczności publicznej Gminy Raszyn
- Modernizacja szaf sterujących 17 przepompowniami ścieków na terenie gminy Raszyn
- Projektowanie budowy drogi gminnej łączącej Rybie i Falenty tj. drogę powiatową nr 3121W ulicę Sportową i Raszyńską z drogą powiatową nr 3120W Droga Hrabska
- Modernizacja szaf sterujących 17 przepompowniami ścieków na terenie gminy Raszyn
- Modernizacja dróg gminnych o nawierzchniach gruntowych na terenie Gminy Raszyn poprzez ułożenie betonowych płyt wielootworowych typu Yomb