WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-15

Dostawa pojazdu typu furgon w policyjnej wersji oznakowanej „Mobilne Miasteczko Ruchu Drogowego”

KOMENDA STOŁECZNA POLICJI

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00277201
Zamawiający
KOMENDA STOŁECZNA POLICJI
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-15
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-05

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ WZP-1576-26-79-T.doc
  • SWZ SWZ WZP-1576-26-79-T - wersja czytalna.docx
  • SWZ Załącznik nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu (9).pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: KOMENDA STOŁECZNA POLICJI