Postępowanie zakończone 2026-06-30
Dostawa wraz z instalacją, konfiguracją, uruchomieniem i instruktażem oprogramowania do zarządzania flotą pojazdów w Komendzie Stołecznej Policji
KOMENDA STOŁECZNA POLICJI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00299888
- Zamawiający
- KOMENDA STOŁECZNA POLICJI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-30
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-19
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ WZP-1566-26-78-Ł - wersja czytalna.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ WZP-1566-26-78-Ł.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: KOMENDA STOŁECZNA POLICJI
- Budowa nowej siedziby Komisariatu Policji w Górze Kalwarii
- Dostawy materiałów budowlanych
- Dostawa wraz z instalacją, konfiguracją, uruchomieniem i instruktażem oprogramowania do zarządzania flotą pojazdów w Komendzie Stołecznej Policji
- Świadczenie usług holowania na Policyjny Parking Depozytowy w Warszawie przy ul. Włochowskiej 25/33 lub, w razie konieczności, na inny parking
- Dostawa pojazdu typu furgon w policyjnej wersji oznakowanej „Mobilne Miasteczko Ruchu Drogowego”