Postępowanie zakończone 2026-08-06
"Modernizacja szatni sportowych przy Stadionie Miejskim oraz przy Szkole Podstawowej nr 2 w Łosicach"
Miasto i Gmina Łosice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00356898
- Zamawiający
- Miasto i Gmina Łosice
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-06
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar GPK.271.8.2026_Zał. nr 6_Kosztorys ofertowy (2).pdf
- Przedmiar GPK.271.8.2026_Zał.nr 7_Przedmiar_robót.pdf
- Projekt GPK.271.8.2026_Zał. nr 8_Uproszczony _projekt_budowlany.pdf
- SWZ GPK.271.8.2026_SWZ-sig.pdf
- Wzór umowy GPK.271.8.2026_SWZ_Załącznik nr 5_Wzór umowy.pdf
- Formularz GPK.271.8.2026_SWZ_Załącznik nr 1_Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu_08dee7f0-b691-c99a-f572-b00001194515.pdf
- Inny GPK.271.8.2026_SWZ_Załącznik nr 2_Oświadczenie.docx
- Inny GPK.271.8.2026_SWZ_Załącznik nr 3_Oświadczenie.docx
- Inny GPK.271.8.2026_SWZ_Załącznik nr 4_Wykaz robót.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP