Postępowanie zakończone 2026-07-08
"Przebudowa drogi gminnej Nr 200764W w m. Łosice"
Miasto i Gmina Łosice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00303927
- Zamawiający
- Miasto i Gmina Łosice
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał. nr 8_Przedmiar robót - GPK.271.7.2026.pdf
- Projekt Zał. nr 6_Dokumentacja techniczna - GPK.271.7.2026.pdf
- STWiOR Zał. nr 7_STWiOR - GPK.271.7.2026.pdf
- SWZ SWZ - GPK.271.7.2026-sig.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 5_Wzór umowy - GPK.271.7.2026.pdf
- Formularz Zał. nr 1_Formularz ofertowy - GPK.271.7.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu BZP - GPK.271.7.2026.pdf
- Inny Zał. nr 2_Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu - GPK.271.7.2026.docx
- Inny Zał. nr 3_Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu - GPK.271.7.2026.docx
- Inny Zał. nr 4_Wykaz robót budowlanych - GPK.271.7.2026.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP