Postępowanie zakończone 2026-08-13
Opracowanie dokumentacji projektowej i na jej podstawie wykonanie robót budowlanych dla zadania: Przebudowa ul. Bohaterów
Zarząd Dróg Miejskich
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00351082
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Miejskich
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-13
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-20
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/02.Opinie/2a.Opinia ZTM wstępna.pdf
- Projekt Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/04.Projekt zieleni/Część opisowa/Inwentaryzacja, gospodarka zielenią, wraz z projektem zabezpieczeń oraz projekt nasadzeń roślinnych_opis techniczny.pdf
- Projekt Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/04.Projekt zieleni/Część opisowa/Opinia ZZW/Opinia ZZW nr DRO7.504.1.2026.pdf
- Projekt Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/04.Projekt zieleni/Część opisowa/Opinia ZZW/Opinia ZZW nr ZZW-DOD.6011.1.761.2025.MCZ.8.pdf
- Projekt Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/04.Projekt zieleni/Część opisowa/Specyfikacje techniczne/00 Ogólna specyfikacja.pdf
- Projekt Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/04.Projekt zieleni/Część opisowa/Specyfikacje techniczne/01 Specyfikacja Techniczna Zieleń.pdf
- Projekt Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 6 - Opracowanie ekspertyzy technicznej przyczyn deformacji warstw konstrukcyjnych (1).pdf
- Projekt zał do SWZ/2026-07-16_PFU_BOHATERÓW.docx
- STWiOR Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 10 - Szczegółowa specyfikacja techniczna - eDIOM (1).PDF
- STWiOR Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/04.Projekt zieleni/Część opisowa/Specyfikacje techniczne/Dokumentacja powykonawcza_wzór.pdf
- SWZ SWZ.docx
- Wzór umowy zał do SWZ/PPU ośw gwar/PPU umowa.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Instrukcja Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 8 - Instrukcja regulacji urządzeń infrastruktury podziemnej ZDM z dnia 27.11.2013 r. (1).pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 11 - Odbiory końcowe wszelkich robót budowlanych (1).pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/01.Pisma/1.Warunki opracowania nawierzchni konstrukcji ul. Bohaterów.pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/02.Opinie/1a.Opinie MSI.pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/02.Opinie/1b.Projekt 4913 Rys.1aa MSI.pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/02.Opinie/1c.Projekt 4913 Rys.1bb MSI.pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/02.Opinie/2b.Opinia ZTM finalna.pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/02.Opinie/2c.Załącznik Ark 1 do opinii ZTM.pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/02.Opinie/2d.Załącznik Ark 2 do opinii ZTM.pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/02.Opinie/3a.Opinia BAiPP.pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/02.Opinie/3b.Załącznik do opinii BAiPP.pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/02.Opinie/4.Opinia BSKZ.pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/02.Opinie/5.Opinia ZZW.pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/03.Zatwierdzony projekt SOR/1a.Zatwierdzony projekt SOR nr ZR-OR.7227.1.598.2026 - Arkusz 1.pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/03.Zatwierdzony projekt SOR/1b.Zatwierdzony projekt SOR nr ZR-OR.7227.1.598.2026 - Arkusz 2.pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/04.Projekt zieleni/Część graficzna/Inwentaryzacja wraz z gospodarką i projektem zabezpieczeń zieleni cz. 1.pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/04.Projekt zieleni/Część graficzna/Inwentaryzacja wraz z gospodarką i projektem zabezpieczeń zieleni cz. 2.pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/04.Projekt zieleni/Część graficzna/Projekt nasadzeń roślinnych cz. 1.pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/04.Projekt zieleni/Część graficzna/Projekt nasadzeń roślinnych cz. 2.pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/04.Projekt zieleni/Część graficzna/Schemat lokalizacji trawników do odtworzenia oraz przygotowania terenu pod nasadzenia cz. 1.pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/04.Projekt zieleni/Część graficzna/Schemat lokalizacji trawników do odtworzenia oraz przygotowania terenu pod nasadzenia cz. 2.pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 12 - Dokumentacja projektowa/04.Projekt zieleni/Część opisowa/Specyfikacje techniczne/Wzór etykiety.docx
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 1 - Zatwierdzony projekt SOR nr ZR-OR.7227.1.598.2026 - Arkusz 1 (1).pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 2 - Zatwierdzony projekt SOR nr ZR-OR.7227.1.598.2026 - Arkusz 2 (1).pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 3 - Karta przeglądu stanu nawierzchni ul. Bohaterów (Klasyków - Wałuszewska) (1).pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 4 - Opracowanie technologii naprawy i wzmocnienia nawierzchni jezdni ulic na terenie m.st. Warszawy – ul. Bohaterów (1).pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 5 - Warunki opracowania nawierzchni konstrukcji ul. Bohaterów (1).pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 7- Załącznik Nr 3 do Zarządzenia nr 888 Dyrektora ZDM z dnia 25.11.2011 r. (1).pdf
- Inny Dokumentacja ul. Bohaterów/Załącznik 9 - Zarządzenie nr 3479-2009 Prezydenta m.st. Warszawy z dn. 29.07.2009 r. (1).pdf
- Inny zał do SWZ/PPU ośw gwar/Wzór oświadczenia gwarancyjnego.doc
- Inny zał do SWZ/zał 10 - oświadczenie dot. kryterium oceny ofert.docx
- Inny zał do SWZ/zał.6 -wzór zabezp. nal. wyk. umowy.docx
- Inny zał do SWZ/zał. 8 protokołu z wizji.docx
- Inny zał do SWZ/zał 9 - oświadczenie dot. kryterium oceny ofert.docx
- Inny zał do SWZ/zał nr 1 do SWZ - oswiadczenie-z-art-125-ust-1-ustawy-Pzp.docx
- Inny zał do SWZ/zał nr 2 do SWZ - Wykaz dot. doświadczenia Wyk..docx
- Inny zał do SWZ/zał nr 3 do SWZ - wykaz osób.docx
- Inny zał do SWZ/zał nr 4 do SWZ - oswiadczenie-z-art-117-ust-4-ustawy-Pzp.docx
- Inny zał do SWZ/zał nr 5 do SWZ - wzór zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny zał do SWZ/zał nr 7 Formularz cenowy.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Dróg Miejskich
- Remont instalacji i urządzeń oświetlenia iluminacyjnego mostu Śląsko-Dąbrowskiego w Warszawie
- Opracowanie dokumentacji projektowej i na jej podstawie wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Budowa drogi dla rowerów w ul. Andersa na odc. Nowolipki – al. Solidarności” oraz pielęgnacja ...
- 1. Budowa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Wysockiego - Palestyńska oraz Wysockiego -Syrokomli 2. Przebudowa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Marywilska-Odlewnicza
- Budowa drogi dla rowerów wzdłuż ul. J.P. Woronicza od ul. Wołoskiej do ul. Etiudy Rewolucyjnej oraz pielęgnacja zieleni w ramach zadania inwestycyjnego
- Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego remontu wieżyc mostu im. Ks. J. Poniatowskiego w Warszawie