Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-17
Opracowanie dokumentacji projektowej i na jej podstawie wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Budowa drogi dla rowerów w ul. Andersa na odc. Nowolipki – al. Solidarności” oraz pielęgnacja ...
Zarząd Dróg Miejskich
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410351
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Miejskich
- Główny kod CPV
- 45233120-6 — Roboty w zakresie budowy dróg
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 120 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Załączniki do SWZ/2026-08-26-PFU_Andersa.docx
- Projekt Załączniki do SWZ/załączniki do PFU/10-opinia_MSI.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/załączniki do PFU/13-wytyczne_priotytet-TW.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/załączniki do PFU/15-warunki_Orange.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/załączniki do PFU/3-orientacyjny_zakres_robót_budowlanych.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/załączniki do PFU/4-projekt_zieleni.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/załączniki do PFU/5-sygnalizacja-Al_Solidarności-Andersa.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/załączniki do PFU/6-sygnalizacja-Andersa-Nowolipki.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ/załączniki do PFU/20-specyfikacja_techniczna_eDIOM.PDF
- SWZ SWZ.docx
- Wzór umowy Załączniki do SWZ/2026-08-24-wzór_umowy_Andersa-ZiZ.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Instrukcja Załączniki do SWZ/załączniki do PFU/18-instrukcja_regulacji_urządzeń.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/2026-07-31-Formularz_cenowy.docx
- Inny Załączniki do SWZ/2026-08-20-wzor_zabezpieczenia_PiB_zielen.docx
- Inny Załączniki do SWZ/załączniki do PFU/11-warunki_MPWiK.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/załączniki do PFU/12-zalecenia_konserwatorskie.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/załączniki do PFU/14-wywiad_branżowy_Stoen.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/załączniki do PFU/16-warunki_PSG.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/załączniki do PFU/17-dokumentacja_powykonawcza.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/załączniki do PFU/19-zarządzenie_3479-2009.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/załączniki do PFU/1-projekt_SOR_1.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/załączniki do PFU/2-projekt_SOR_2.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/załączniki do PFU/3-orientacyjny_zakres_robót_budowlanych.dwg
- Inny Załączniki do SWZ/załączniki do PFU/7-pomiary_Al_Solidarności_Andersa.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/załączniki do PFU/8-pomiary_Andersa_Nowolipki.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/załączniki do PFU/9-inwentaryzacja_sygnalizacja.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/zał nr 1 do SWZ - oswiadczenie-z-art-125-ust-1-ustawy-Pzp.docx
- Inny Załączniki do SWZ/zał nr 2 do SWZ - Wykaz dot. doświadczenia Wyk..docx
- Inny Załączniki do SWZ/zał nr 3 do SWZ - wykaz osób.docx
- Inny Załączniki do SWZ/zał nr 4 do SWZ - oswiadczenie-z-art-117-ust-4-ustawy-Pzp.docx
- Inny Załączniki do SWZ/zał nr 5 do SWZ - wzór zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał Wzór oświadczenia gwarancyjnego.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 120 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, instrukcję.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
- Do terminu składania ofert zostało 14 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP