Postępowanie zakończone 2026-07-30
Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji pn. „Przebudowa drogi gminnej ul. Marii Nietrzebki na odcinku od ul. Parkingowej do ul. Wincentego Witosa w Żyrardowie.”
Miasto Żyrardów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00353259
- Zamawiający
- Miasto Żyrardów
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-30
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-21
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ z zalacznikami.zip
- SWZ SWZ z zalacznikami/SWZ.doc
- Wzór umowy SWZ z zalacznikami/Zał. 5 - Projekt Umowy.doc
- Formularz SWZ z zalacznikami/Zał.1 - Formularz ofertowy.docx
- Inny SWZ z zalacznikami/Zał. 2-7 do SWZ.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Żyrardów
- Budowa ul. Toruńskiej” i „Wykonanie zagospodarowania terenu na działkach o nr ewid. 2303/12, 2303/14, 2864/1 w Żyrardowie”
- „Wykonanie remontu i termomodernizacji budynku z częścią usługową przy ul. 1- go Maja 50 w Żyrardowie w ramach projektu „Domy pełne historii – etap II "
- „Wykonanie remontu nawierzchni bitumicznych poprzez wymianę warstwy ścieralnej na drogach gminnych.
- „Przebudowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 7 w Żyrardowie.”
- „Konserwacja oświetlenia ulicznego na terenie Miasta Żyrardowa na lata 2026-2028”