Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-09
Przebudowa budynku handlowego - sklepu w ramach realizacji zadania Zakup budynku i przystosowanie na potrzeby Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie
GMINA RADZANOWO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00405210
- Zamawiający
- GMINA RADZANOWO
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Rogozinie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 15 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Remont budynek Rogozino budowlany - przedm.pdf
- Przedmiar Remont budynek Rogozino elektryczne - przedm.pdf
- Przedmiar Remont budynek Rogozino sanitarne - przedm.pdf
- Projekt 09 - IE - 2621- PT - LDS - 001.pdf
- Projekt 09 - IE - 2621- PT - ST - 001.pdf
- Projekt Projekt sanitarny Rogozino.pdf
- Projekt Projekt techniczny opis Szkoła Rogozino 26.06.2026.docx
- Projekt PRZEBUDOWA Architektura szkoła Rogozino 17.06.2026.docx
- Projekt PRZEBUDOWA zagospodarowanie szkoła Rogozino 17.06.2026.docx
- STWiOR STWiORB - br. budowlana Rogozino.pdf
- STWiOR STWIOR.pdf
- SWZ RI.271.21.2026 - SWZ Remont budynek Rogozino.pdf
- Wzór umowy RI.271.21.2026 - Wzór umowy remont udynek Rogozino.pdf
- Ogłoszenie 08df0277-ab2a-562e-68d1-700001aebe59 - RI.271.21.2026 - Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny a-1 rzut istniejący.pdf
- Inny a-2 rzut projektowany.pdf
- Inny a3 rzut dachu bez zmian.pdf
- Inny a4 przekroj.pdf
- Inny a5a elewacja projektowana.pdf
- Inny a5 elewacja istniejąca.pdf
- Inny a6 elewacja istneniajca 2.pdf
- Inny a7 elewacja projektowana2.pdf
- Inny a7 stolarka.pdf
- Inny Dokumenty formalno prawne szkoła Rogozino.docx
- Inny RI.271.21.2026 - ZAŁĄCZNIKI Remont budynek Rogozino.docx
- Inny RI.271.21.2026 - ZAŁĄCZNIKI Remont budynek Rogozino.pdf
- Inny T-1 schemat konstrukcji.pdf
- Inny T-2 nadprożę.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 15 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 6 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP