Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-07
Remont budynku magazynowego OL i OC - etap II
GMINA RADZANOWO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00401590
- Zamawiający
- GMINA RADZANOWO
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Radzanowo, pow. płocki, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-21
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar RI.271.19.2026 - Przedmiar robót.pdf
- SWZ RI.271.19.2026 - SWZ Remont OLiOC.pdf
- Wzór umowy RI.271.19.2026 - Wzór umowy Remont OL i OC.pdf
- Ogłoszenie 08deff54-0f4c-00f9-68d1-700001aea802 - RI.271.19.2026 - Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny RI.271.19.2026 - ZAŁĄCZNIKI Remont OLiOC.docx
- Inny RI.271.19.2026 - ZAŁĄCZNIKI Remont OLiOC.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 4 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP