Postępowanie zakończone 2026-06-17
Przebudowa drogi powiatowej nr 3230W Sierakowo – Cierpigórz – Przasnysz na odcinku o długości 2717 mb
Powiatowy Zarząd Dróg
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00273185
- Zamawiający
- Powiatowy Zarząd Dróg
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar robót.pdf
- Projekt 1. zał. 10 OPZ.pdf
- Projekt 2. Projekt_Budowlany_ Branza_Drogowa.zip
- Projekt 3. Projekt_Techniczny.zip
- STWiOR STWIORB DP 3230W.pdf
- SWZ 1. SWZ.pdf
- Wzór umowy 1. zał. 1 PPU.docx
- Formularz 1. zał. 2 Formularz oferty.docx
- Formularz 1. zał. 3-9.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Instrukcja 1. zał. 11 Instrukcja dot. sporządzenia op. kolaud..docx
- Inny 10. MDCP.zip
- Inny 1. zał. 2.1 KO roboty budowlane.xlsx
- Inny 1. zał. 2.2 KO tablica.xlsx
- Inny 1. zał. 2.3 Tabela łączna.xlsx
- Inny 1. Zgłoszenie_z_PB.zip
- Inny BIOZ DP3230W.pdf
- Inny opinia geotechniczna 3230W.pdf
- Inny zatwierdzonySOR.zip
- Projekt 1. Zgłoszenie_z_PB/Plan projektowanych SUT Rys.2.1 PODGiK.pdf
- Projekt 1. Zgłoszenie_z_PB/Plan projektowanych SUT Rys.2.2 PODGiK.pdf
- Projekt 1. Zgłoszenie_z_PB/Plan projektowanych SUT Rys.2.3 PODGiK.pdf
- Projekt 1. Zgłoszenie_z_PB/Projekt_budowlany_branża_drogowa.pdf
- Projekt 1. Zgłoszenie_z_PB/Rys2.1_PZT_DP3230W.pdf
- Projekt 1. Zgłoszenie_z_PB/Rys2.2_PZT_DP3230W.pdf
- Projekt 1. Zgłoszenie_z_PB/Rys2.3_PZT_DP3230W.pdf
- Inny 1. Zgłoszenie_z_PB/1.Protokół z narady koordynacyjnej.pdf
- Inny 1. Zgłoszenie_z_PB/2.Protokół z narady koordynacyjnej.pdf
- Inny 1. Zgłoszenie_z_PB/Rys3_PRZEKR NORM_DP3230W.pdf
- Inny 1. Zgłoszenie_z_PB/Wniosek_zgloszenie_robot_budowlanych_ DP3230W.pdf
- Inny 1. Zgłoszenie_z_PB/Zaświadczenie_o_braku_sprzeciwu.pdf
- Projekt 2. Projekt_Budowlany_ Branza_Drogowa/Projekt_Budowlany_branża_drogowa.pdf
- Projekt 2. Projekt_Budowlany_ Branza_Drogowa/Rys2.1_PZT_DP3230W.pdf
- Projekt 2. Projekt_Budowlany_ Branza_Drogowa/Rys2.2_PZT_ DP3230W.pdf
- Projekt 2. Projekt_Budowlany_ Branza_Drogowa/Rys2.3_PZT_ DP3230W.pdf
- Inny 2. Projekt_Budowlany_ Branza_Drogowa/dec_środowiskowa_DP3230W.pdf
- Inny 2. Projekt_Budowlany_ Branza_Drogowa/Rys3_PRZEKR NORM_DP3230W.pdf
- Projekt 3. Projekt_Techniczny/Projekt_Techniczny.pdf
- Projekt 3. Projekt_Techniczny/Rys 2_1_Plan_Sytuacyjny_PZT.pdf
- Projekt 3. Projekt_Techniczny/Rys 2_2_Plan_Sytuacyjny_PZT.pdf
- Projekt 3. Projekt_Techniczny/Rys 2_3_Plan_Sytuacyjny_PZT.pdf
- Projekt 3. Projekt_Techniczny/Rys 4_1 Profil_ podłużny.pdf
- Projekt 3. Projekt_Techniczny/Rys 4_2 Profil_podłużny.pdf
- Projekt 3. Projekt_Techniczny/Rys 5_Szczegóły_przepustów.pdf
- Projekt 3. Projekt_Techniczny/Rys 6_1_Przekroje_poprzeczne_stanu_projektowanego.pdf
- Projekt 3. Projekt_Techniczny/Rys 6_2_Przekroje_poprzeczne_stanu_projektowanego.pdf
- Projekt 3. Projekt_Techniczny/Rys 7_1 Przekroje_poprzeczne_stanu_istniejącego.pdf
- Projekt 3. Projekt_Techniczny/Rys 7_2 Przekroje_poprzeczne_stanu_istniejącego.pdf
- Projekt 3. Projekt_Techniczny/Rys 8_Szczegół_kanału_telekomunikacyjnego.pdf
- Inny 3. Projekt_Techniczny/Rys 3 Przekroje_normalne.pdf
- Projekt zatwierdzonySOR/PSOR DP3230W rys.2.3.pdf
- Inny zatwierdzonySOR/PSOR DP3230W opis.pdf
- Inny zatwierdzonySOR/PSOR DP3230W rys.2.1.pdf
- Inny zatwierdzonySOR/PSOR DP3230W rys. 2.2.pdf
- Inny zatwierdzonySOR/PSOR DP3230W rys.3.pdf
- Inny zatwierdzonySOR/zatwierdzenie PSOR DP3230W.pdf
- Inny MDCP DP 3230W cz1.pdf
- Inny MDCP DP 3230W cz2.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP