WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-26

Przebudowa drogi powiatowej nr 3235W Kosiły - Czernice Borowe w km 2+070,00 do 2+540,00

Powiatowy Zarząd Dróg

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00286122
Zamawiający
Powiatowy Zarząd Dróg
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-26
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-11

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Projekt 1. zał. 7 OPZ.pdf
  • SWZ 1. SWZ.pdf
  • Wzór umowy 1. zał. 1 PPU.docx
  • Formularz 1. zał. 2 Formularz oferty.docx
  • Formularz 1. zał. 3-6.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Instrukcja 1. zał. 8 Instrukcja dot. sporządzenia op. kolaud..docx
  • Inny 1. zał. 1 do OPZ Wzór tablicy.pdf
  • Inny 1. zał. 2.1 KO roboty budowlane.xlsx
  • Inny 1. zał. 2.2 KO tablica.xlsx
  • Inny 1. zał. 2.3 Tabela łączna.xlsx
  • Inny dokumentacja projektowa.zip
  • Przedmiar dokumentacja projektowa/Przedmiar robót DP 3235W.pdf
  • STWiOR dokumentacja projektowa/STWiORB DP 3235W.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/Informacja BIOZ DP 3235.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/Opis techniczny DP 3235W.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/Rys.1. Przekrój normalny PD 3235W.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/Rys. 1. PZD PD 3235W.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/Rys.1. PZT DP 3235W.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/Skrócony opis przebudowy DP 3235W.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/Zgłoszenie - roboty budowlane/1. Oswidaczenie o prawie do dysponowania N.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/Zgłoszenie - roboty budowlane/2. Oswiadczenie o prawie o dysponowaniu N.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/Zgłoszenie - roboty budowlane/Zaswiadczenie o braku sprzeciwu DP 3235W.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/Zgłoszenie - roboty budowlane/Zgloszenie robot budowlanych DP 3235W.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/Zgłoszenie - roboty budowlane/Zgoda na dysponowanie nieruchomoscia DP3235W.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Powiatowy Zarząd Dróg