Postępowanie zakończone 2026-07-17
Przebudowa drogi w miejscowości Stary Sielc
Gmina Rzewnie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00320625
- Zamawiający
- Gmina Rzewnie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 8 do SWZ - przedmiar robót.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB Str. Sielc w pdf/10.SST-07.02.01 - oznakowanie pionowe.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB Str. Sielc w pdf/1.STWiORB Stary Sielc.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB Str. Sielc w pdf/2.SST-00.00.00 - wymagania ogólne.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB Str. Sielc w pdf/3.SST-01.01.01a -tyczenie trasy i inwent. powykon..pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB Str. Sielc w pdf/4.SST-01.02.02 - zdjęcie warstwy humusu.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB Str. Sielc w pdf/5.SST-04.01.01 - koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB Str. Sielc w pdf/6.SST-04.04.02 - podbudowa z kruszywa łamanego.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB Str. Sielc w pdf/7.SST-04.04.01 - podbudowa z kruszywa naturalnego.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB Str. Sielc w pdf/8.SST-05.03.05a_2016 b. asf. AC S warstwa ścieralna.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB Str. Sielc w pdf/9.SST-06.03.01 - ścinanie i uzupełnienie poboczy.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty.doc
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/PDF/PLAN ORIENTACYJNY.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/PDF/STARY SIELC PRZEKRÓJ NORMALNY 1.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/PDF/STARY SIELC PRZEKRÓJ NORMALNY 2.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/PDF/STARY SIELC PS OZNAKOWANIE.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/PDF/STARY SIELC PS.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/PDF/STARY SIELC PZT.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/PDF/STARY SIELC SZCZEGÓŁ 1.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/PDF/STARY SIELC SZCZEGÓŁ 2.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ projektowanie postanowienia umowne.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie Podmiotu Trzeciego.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Wykaz wykonanych robót budowlanych.doc
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ- Zobowiązanie.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP