Postępowanie zakończone 2026-07-15
Remont drogi gminnej nr 210808W Rzewnie - Olszewnica - Bindużka w km 1+970,00 – 3+963,00 odcinek o długości 1,993 km
Gmina Rzewnie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00314310
- Zamawiający
- Gmina Rzewnie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 8 do SWZ - przedmiar robót.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB odc. 2 w pdf/10.SST-06.03.01 - ścinanie i uzup. poboczy.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB odc. 2 w pdf/11. SST-07.01.01 - oznakowanie poziome.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB odc. 2 w pdf/12.SST-07.02.01 - oznakowanie pionowe.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB odc. 2 w pdf/13.SST-04.01.01 - koryto wraz z prof. i zag. podłoża.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB odc. 2 w pdf/14.SST-10.10.01 - przeb. przeł. drogowych.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB odc. 2 w pdf/15.SST-02.00.01 - roboty ziemne.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB odc. 2 w pdf/16.SST -04.04.00 Podbud. z kruszywa. W. Ogólne.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB odc. 2 w pdf/17.SST-02.01.01 - wykopy w gr. nieskalistych.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB odc. 2 w pdf/1.Str. Tytułowa STWiORB odc. 2.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB odc. 2 w pdf/2.SST-00.00.00 Wymagania Ogólne.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB odc. 2 w pdf/3.SST-01.02.01 - usunięcie drzew i krzewów.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB odc. 2 w pdf/4.SST-01.02.02 - zdjęcie warstwy humusu.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB odc. 2 w pdf/5.SST-01.02.04 - rozbiórka elem. dróg.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB odc. 2 w pdf/6,SST-05.03.11 - recycling-fr. na zimno.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB odc. 2 w pdf/7.SST-05.03.05b. 2016 Beton asfalt. wiążąca.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB odc. 2 w pdf/8.SST-05.03.05.a_2016 Beton asf. ścieralna.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - STWIOR/STWiORB odc. 2 w pdf/9.SST-04.04.02 - podbudowa z kr. łam..pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty.doc
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/DWG/PLAN ORIENTACYJNY MZRB OD 1970 BINDUŻKA REMONT.bak
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/DWG/PLAN ORIENTACYJNY MZRB OD 1970 BINDUŻKA REMONT.dwg
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/DWG/PLAN ORIENTACYJNY PSOR OD 1970 BINDUŻKA REMONT.bak
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/DWG/Plan sytacyjny Bindużka2 Na gotowo MZRB - od 1970.bak
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/DWG/Plan sytacyjny Bindużka2 Na gotowo MZRB - od 1970.dwg
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/DWG/Plan sytacyjny Bindużka2 Na gotowo PSOR - od 1970.bak
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/DWG/plot.log
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/PDF/Część opisowa.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/PDF/PLAN ORIENTACYJNY MZRB OD 1970 BINDUŻKA RE.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/PDF/Plan sytacyjny Bindużka2 MZRB 1 .pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/PDF/Plan sytacyjny Bindużka2 MZRB 2 .pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/PDF/Plan sytacyjny Bindużka2 MZRB 3 .pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/PDF/Przekroj normalny.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/PSOR/DWG/PLAN ORIENTACYJNY PSOR OD 1970 BINDUŻKA REMONT.bak
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/PSOR/DWG/PLAN ORIENTACYJNY PSOR OD 1970 BINDUŻKA REMONT.dwg
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/PSOR/DWG/Plan sytacyjny Bindużka2 Na gotowo PSOR - od 1970.bak
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/PSOR/DWG/Plan sytacyjny Bindużka2 Na gotowo PSOR - od 1970.dwg
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/PSOR/PDF/1.ST. Tytułowa BINDUZKA PSOR od 1970.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/PSOR/PDF/2. Opis P.S.O.R.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/PSOR/PDF/Plan sytuacyjny PSOR Bindużka2 od 1970 1.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/PSOR/PDF/Plan sytuacyjny PSOR Bindużka2 od 1970 2.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja techniczna/PSOR/PDF/Plan sytuacyjny PSOR Bindużka2 od 1970 3.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ projektowanie postanowienia umowne roboty budowlane.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy dotyczące podstaw wykluczenia.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie Podmiotu Trzeciego.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Wykaz wykonanych robót budowlanych.doc
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ- Zobowiązanie.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP