WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-17

Remont dachu w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Topolowej 10 w Pruszkowie

Miasto Pruszków

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00371580
Zamawiający
Miasto Pruszków
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Pruszków
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-08-17
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-31

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Ogłoszenie BZP.271.16b.2026 - ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny BZP.271.16b.2026 - SWZ z załacznikami.zip
  • Inny BZP.271.16b.2026 - Zalacznik nr 8 - dokumentacja fotograficzna.zip
  • Inny BZP.271.16b.2026 - Zalacznik nr 8 - Dokumentacja techniczna.zip
  • SWZ BZP.271.16b.2026 - SWZ.docx
  • Wzór umowy BZP.271.16b.2026 - zalacznik nr 4 do SWZ - wzor umowa.doc
  • Formularz BZP.271.16b.2026 - zalacznik nr 1 - oferta.doc
  • Inny BZP.271.16b.2026 - SWZ.pdf
  • Inny BZP.271.16b.2026 - zalacznik nr 10 - oswiadczenie z art. 117 ust. 4.odt
  • Inny BZP.271.16b.2026 - zalacznik nr 2 - oświadczenie.odt
  • Inny BZP.271.16b.2026 - zalacznik nr 3 - zobowiazanie.doc
  • Inny BZP.271.16b.2026 - zalacznik nr 4 do SWZ - wzor umowa.pdf
  • Inny BZP.271.16b.2026 - zalacznik nr 5 - wykaz usług.doc
  • Inny BZP.271.16b.2026 - zalacznik nr 6 - wykaz osob.doc
  • Inny BZP.271.16b.2026 - zalacznik nr 7 - grupa kapitalowa.odt
  • Inny BZP.271.16b.2026 - zalacznik nr 9 - Klauzula Informacyjna.odt
  • Inny 20250901_142118.jpg
  • Inny 20250901_142121.jpg
  • Inny 20250901_142125.jpg
  • Inny 20250901_142132.jpg
  • Inny 20250901_142138.jpg
  • Inny 20250901_142143.jpg
  • Inny 20250901_142154.jpg
  • Inny 20250901_142159.jpg
  • Inny 20250901_142205.jpg
  • Inny 20250901_142211.jpg
  • Inny 20250901_142221.jpg
  • Inny 20250901_142233.jpg
  • Inny 20250901_142239.jpg
  • Inny 20250901_142251.jpg
  • Inny 20250901_142255.jpg
  • Inny 20250901_142259.jpg
  • Inny 20250901_142307.jpg
  • Inny dji_fly_20250320_125024_4_1742471980184_photo.jpg
  • Przedmiar przedmiar_SP1_IV_2026.pdf
  • STWiOR STWiOR 01 POKRYCIE DACHU.pdf
  • Inny SP1 opis zakresu prac.pdf

Przedmiar robót — 20 pozycji

Lp.OpisJ.m.Ilość
11 KNNR-W 9 0601-07 Demontaż zwodów poziomych naprężanych instalacji odgromowej m 3,1 + 11,7 + 12,4 + 13,4 + 6,1 + 6,7 + 15,2 + 17,9 + 11,5 + 15,5 m 113,500 m113.5
2z.o.3.1. 9901-5 Demontaż wsporników odstępowych instalacji odgromowej na dachu płaskim na papie na betonie - budowle o wys.do 12 m szt. poz.1 / 0,5 szt. 227,000 m227
3Rozebranie obróbek blacharskich murów ogniowych, okapów, kołnierzy, gzymsów itp. z blachy nie nadającej się do użytku m2 obróbki blacharskie murów ogniowych - demontaż 2,75 * 0,65 + (1,03 + 7,83 + 37,6 + 8,5 + 5,07 + 4,96 + 2,43 + 2,41 + 4,05 + 11,83 + 15,53) * 0,5 m2 52,408 m252.4080000000000012505552149377763271331787109375
4analogia Rozbiórka pokrycia z papy na dachach betonowych - pierwsza warstwa ANALOGIA: rozebranie pokrycia z membrany pcv m2 przyjęto 10% powierzchni dachu odczyt z rysunku 934,28 * 0,1 m2 93,428 wywinięcia na ściany kolankowe [(14,6 + 11,2 + 8,9 + 0,41 + 8,5 + 2,6 + 1,86 + 3,73 + 5,07 + 4,92 + 0,32 m2105.9440000000000026147972675971686840057373046875
5Rozbiórka izolacji cieplnej z wełny mineralnej m3 przyjęto 10% powierzchni dachu odczyt z rysunku 934,28 * 0,2 * 0,1 m3 18,686 potrącenie kominów -[(0,69 + 2,97 + 1,52 + 1,4 + 0,82 + 4,5 + 0,72 + 3,92 + 0,85 + 0,42 + 2,0 + 0,7 + 0,99 + 1,72) * 0,41 + (1,58 + 1,57 + 0,65) * 0,5 + 0,85 * 0,85 + 4,7 * m318.114000000000000767386154620908200740814208984375

Pokazano 5 z 20 pozycji.

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, przedmiar, STWiOR.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Miasto Pruszków