Postępowanie zakończone 2026-08-17
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Rozbudowa Targowiska Miejskiego wraz z budową parkingu podziemnego z funkcją ukrycia ludności cywilnej przy ul. Komorowskiej”
Miasto Pruszków
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00371754
- Zamawiający
- Miasto Pruszków
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pruszków
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie BZP.271.46a.2026 -ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny BZP.271.46b.2026 - SWZ z załacznikami.zip
- SWZ BZP.271.46a.2026 - SWZ.docx
- Wzór umowy BZP.271.46b.2026 - zalacznik nr 4 - wzor umowy.docx
- Formularz BZP.271.46b.2026 - zalacznik nr 1 - formularz ofertowy.doc
- Inny BZP.271.46a.2026 - SWZ.pdf
- Inny BZP.271.46a.2026 - zalacznik nr 10 - oswiadczenie z art. 117 ust. 4.odt
- Inny BZP.271.46a.2026 - zalacznik nr 6 - wykaz osob.doc
- Inny BZP.271.46a.2026 - zalacznik nr 7 - grupa kapitalowa.odt
- Inny BZP.271.46a.2026 - zalacznik nr 9 - Klauzula Informacyjna.odt
- Inny BZP.271.46b.2026 - zalacznik nr 2 - oświadczenie.odt
- Inny BZP.271.46b.2026 - zalacznik nr 3 - zobowiazanie.doc
- Inny BZP.271.46b.2026 - zalacznik nr 4 - wzor umowy.pdf
- Inny BZP.271.46b.2026 - zalacznik nr 5 - wykaz usług.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, SWZ, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Pruszków
- Modernizacja boiska do koszykówki na terenie Parku Anielin Zachodni
- Modernizacja placu zabaw na terenie Nowego Parku w Pruszkowie
- Remont dachu w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Topolowej 10 w Pruszkowie
- Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Rozbudowa Targowiska Miejskiego wraz z budową parkingu podziemnego z funkcją ukrycia ludności cywilnej przy ul. Komorowskiej”
- Remont pokrycia dachowego oraz remont instalacji odgromowej w budynku Urzędu Miasta Pruszkowa przy ul. Kraszewskiego 14/16 w Pruszkowie.