Postępowanie zakończone 2026-07-27
Remont pokrycia dachowego oraz remont instalacji odgromowej w budynku Urzędu Miasta Pruszkowa przy ul. Kraszewskiego 14/16 w Pruszkowie.
Miasto Pruszków
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00335306
- Zamawiający
- Miasto Pruszków
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ BZP.271.43.2026 - SWZ z załącznikami.zip
- Ogłoszenie BZP.271.43.2026 - ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny BZP.271.43.2026 - załacznik nr 8 - dokumentacja.zip
- Inny _corrupt_154853.bin
- Inny BZP.271.43.2026 - załacznik nr 8 - dokumentacja/Gmina remont dachu.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Pruszków
- Modernizacja boiska do koszykówki na terenie Parku Anielin Zachodni
- Modernizacja placu zabaw na terenie Nowego Parku w Pruszkowie
- Remont dachu w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Topolowej 10 w Pruszkowie
- Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Rozbudowa Targowiska Miejskiego wraz z budową parkingu podziemnego z funkcją ukrycia ludności cywilnej przy ul. Komorowskiej”
- Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Rozbudowa Targowiska Miejskiego wraz z budową parkingu podziemnego z funkcją ukrycia ludności cywilnej przy ul. Komorowskiej”