Postępowanie zakończone 2026-07-16
Zadanie nr 2025/44 „Przebudowa parkingu przy kompleksie ICDS”
Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00315201
- Zamawiający
- Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ DA.26.6.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny załączniki 1-9,11 do SWZ.zip
- Inny zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja.zip
- Wzór umowy załączniki 1-9 do SWZ/Zał. nr -3- wzór umowy.pdf
- Inny załączniki 1-9 do SWZ/Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie.docx
- Inny załączniki 1-9 do SWZ/Zał. nr 11- oswiadczenie o grupie kapitał..docx
- Inny załączniki 1-9 do SWZ/Zal. nr 1 do SWZ wzór formularza ofertowego.doc
- Inny załączniki 1-9 do SWZ/Zał. nr 2a do SWZ - oswiadczenia Podwykonawca.docx
- Inny załączniki 1-9 do SWZ/Zał. nr 2 do SWZ - oswiadczenia Wykonawca.docx
- Inny załączniki 1-9 do SWZ/Zał. nr 4- obowiązek informacyjny.docx
- Inny załączniki 1-9 do SWZ/Zał. nr 6 do SWZ - oświadczenie dot. równoważności.docx
- Inny załączniki 1-9 do SWZ/Zał. nr 7 do SWZ - wykaz robót.doc
- Inny załączniki 1-9 do SWZ/Zał nr- 8-Opis przedmiotu zamówienia.pdf
- Inny załączniki 1-9 do SWZ/Zał. nr 9 -wykaz osób.docx
- Przedmiar zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/instalacja elektryczna/ICDS Łomianki_parking - przedmiar robót - Etap 1 - podpisany.pdf
- Przedmiar zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/instalacja elektryczna/ICDS Łomianki_parking - przedmiar robót - Etap 2 - podpisany.pdf
- Przedmiar zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/proj budowlany parkingu/Przedmiar_Staszica_ICDS_2026-06-26_branża drogowa bez organizacji ruchu.ath
- Przedmiar zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/proj budowlany parkingu/Przedmiar_Staszica_ICDS_2026-06-26_branża drogowa bez organizacji ruchu.pdf
- Przedmiar zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/system parkingowy/ICDS Łomianki - przedmiar v2.xlsm
- Projekt zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/instalacja elektryczna/ICDS - ŁOMIANKI - PARKING_aktualizacja_06.2026.pdf
- Projekt zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/organizacja ruchu/Projekt SOR - ul. Staszica 2 - ICDS Łomianki.pdf
- Projekt zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/proj budowlany parkingu/PAB_Drogi_Tom II_Zeszyt I.pdf
- Projekt zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/proj budowlany parkingu/Projekt Zagospodarowania Terenu_Tom I.pdf
- STWiOR zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/instalacja elektryczna/ICDS - ŁOMIANKI -parking - STWIORB-06.2026.pdf
- Inny zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/proj budowlany parkingu/Opinie_Uzgodnienia i inne dokumenty_Tom III.pdf
- Inny zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/system parkingowy/ICDS Łomianki - Smart2Park v2.dwg
- Inny zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/system parkingowy/ICDS Łomianki - Smart2Park v2-R.01.pdf
- Inny zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/system parkingowy/ICDS Łomianki - Smart2Park v2-R.02.pdf
- Inny zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/system parkingowy/ICDS Łomianki - Smart2Park v2-R.03.pdf
- Inny zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/system parkingowy/Projekt systemu parkingowego - ICDS Łomianki v5.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP