WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-06

Zadanie nr 2025/44 „Przebudowa parkingu przy kompleksie ICDS”

Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00355633
Zamawiający
Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-06
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-22

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja.zip
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny SWZDA.26.7.2026.pdf
  • Inny załączniki 1-9 ,11 do SWZ.zip
  • Przedmiar zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/instalacja elektryczna/ICDS Łomianki_parking - przedmiar robót - Etap 1 - podpisany.pdf
  • Przedmiar zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/instalacja elektryczna/ICDS Łomianki_parking - przedmiar robót - Etap 2 - podpisany.pdf
  • Przedmiar zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/proj budowlany parkingu/Przedmiar_Staszica_ICDS_2026-06-26_branża drogowa bez organizacji ruchu.ath
  • Przedmiar zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/proj budowlany parkingu/Przedmiar_Staszica_ICDS_2026-06-26_branża drogowa bez organizacji ruchu.pdf
  • Przedmiar zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/system parkingowy/ICDS Łomianki - przedmiar v2.xlsm
  • Projekt zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/instalacja elektryczna/ICDS - ŁOMIANKI - PARKING_aktualizacja_06.2026.pdf
  • Projekt zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/organizacja ruchu/Projekt SOR - ul. Staszica 2 - ICDS Łomianki.pdf
  • Projekt zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/proj budowlany parkingu/Opinie_Uzgodnienia i inne dokumenty_Tom III.pdf
  • Projekt zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/proj budowlany parkingu/PAB_Drogi_Tom II_Zeszyt I.pdf
  • Projekt zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/proj budowlany parkingu/Projekt Zagospodarowania Terenu_Tom I.pdf
  • Projekt zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/system parkingowy/Projekt systemu parkingowego - ICDS Łomianki v5.doc
  • STWiOR zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/instalacja elektryczna/ICDS - ŁOMIANKI -parking - STWIORB-06.2026.pdf
  • Inny zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/system parkingowy/ICDS Łomianki - Smart2Park v2.dwg
  • Inny zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/system parkingowy/ICDS Łomianki - Smart2Park v2-R.01.pdf
  • Inny zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/system parkingowy/ICDS Łomianki - Smart2Park v2-R.02.pdf
  • Inny zał. nr 10 do SWZ-Dokumentacja/system parkingowy/ICDS Łomianki - Smart2Park v2-R.03.pdf
  • Wzór umowy załączniki 1-9 ,11 do SWZ/Zał. nr -3- wzór umowy.pdf
  • Inny załączniki 1-9 ,11 do SWZ/Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie.docx
  • Inny załączniki 1-9 ,11 do SWZ/Zał. nr 11- oswiadczenie o grupie kapitał..docx
  • Inny załączniki 1-9 ,11 do SWZ/Zal. nr 1 do SWZ wzór formularza ofertowego.doc
  • Inny załączniki 1-9 ,11 do SWZ/Zał. nr 2a do SWZ - oswiadczenia Podwykonawca.docx
  • Inny załączniki 1-9 ,11 do SWZ/Zał. nr 2 do SWZ - oswiadczenia Wykonawca.docx
  • Inny załączniki 1-9 ,11 do SWZ/Zał. nr 4- obowiązek informacyjny.docx
  • Inny załączniki 1-9 ,11 do SWZ/Zał. nr 6 do SWZ - oświadczenie dot. równoważności.docx
  • Inny załączniki 1-9 ,11 do SWZ/Zał. nr 7 do SWZ - wykaz robót.doc
  • Inny załączniki 1-9 ,11 do SWZ/Zał. nr 8-Opis przedmiotu zamówienia.pdf
  • Inny załączniki 1-9 ,11 do SWZ/Zał. nr 9 -wykaz osób.docx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe