Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-03
Zagospodarowanie działki sołeckiej w miejscowości Władków
GMINA GRODZISK MAZOWIECKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00398510
- Zamawiający
- GMINA GRODZISK MAZOWIECKI
- Główny kod CPV
- 43325000-7 — Wyposażenie parków i placów zabaw
- Miejsce wykonania robót
- Władków, pow. grodziski, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-19
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja warunków zamówienia z zał. w postępowaniu ZP.271.74.2026.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu w postępowaniu ZP.271.74.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ w postępowaniu ZP.271.74.2026.docx
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ w postępowaniu ZP.271.74.2026.zip
- Przedmiar Załącznik nr 9 do SWZ w postępowaniu ZP.271.74.2026/Przedmiar.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ w postępowaniu ZP.271.74.2026/PAB/PAB Władków.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ w postępowaniu ZP.271.74.2026/PZT/PZT_1.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ w postępowaniu ZP.271.74.2026/PZT/PZT_2.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ w postępowaniu ZP.271.74.2026/PZT/PZT_3.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ w postępowaniu ZP.271.74.2026/PZT/PZT_4.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ w postępowaniu ZP.271.74.2026/PZT/PZT Władków.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ w postępowaniu ZP.271.74.2026/Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ w postępowaniu ZP.271.74.2026/Mapa.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ w postępowaniu ZP.271.74.2026/PAB/PAB_1.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ w postępowaniu ZP.271.74.2026/PAB/PAB_2.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ w postępowaniu ZP.271.74.2026/PAB/PAB_3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ w postępowaniu ZP.271.74.2026/PAB/PAB_4.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ w postępowaniu ZP.271.74.2026/PAB/PAB_5.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 0 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP