Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-03
Zagospodarowanie działki sołeckiej w miejscowości Wólka Grodziska
GMINA GRODZISK MAZOWIECKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00398399
- Zamawiający
- GMINA GRODZISK MAZOWIECKI
- Główny kod CPV
- 43325000-7 — Wyposażenie parków i placów zabaw
- Miejsce wykonania robót
- Wólka Grodziska, pow. grodziski, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-19
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja warunków zamówienia z zał. w postępowaniu ZP.271.75.2026.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu w postępowaniu ZP.271.75.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ w postępowaniu ZP.271.75.2026.docx
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ w postępowaniu ZP.271.75.2026.zip
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ w postępowaniu ZP.271.74.2026/Oświetlenie do PZT.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ w postępowaniu ZP.271.74.2026/PAB/PAB rys. 1.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ w postępowaniu ZP.271.74.2026/MAPA/SKM_C360i25011509290.jpg
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ w postępowaniu ZP.271.74.2026/MAPA/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ w postępowaniu ZP.271.74.2026/PAB/PAB rys. 2.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 0 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP