WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-19

BUDOWA BOKSÓW MAGAZYNOWYCH

"Zakład Komunalny" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00370306
Zamawiający
"Zakład Komunalny" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Opole, pow. Opole, woj. opolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-08-19
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-30

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Inny RB-2-TP-2026-DOKUMENTACJA POSTĘPOWANIA.zip
  • Przedmiar zał._nr_12-Dokumentacja projektowa/06_PRZEDMIAR/PRZEDMIAR-BLOKI-BETONOWE.pdf
  • Projekt zał._nr_12-Dokumentacja projektowa/01_PZT/PZT-01.pdf
  • Projekt zał._nr_12-Dokumentacja projektowa/01_PZT/PZT_BLOKI-BETONOWE.pdf
  • Projekt zał._nr_12-Dokumentacja projektowa/02_PAB/PAB_BLOKI-BETONOWE.pdf
  • Projekt zał._nr_12-Dokumentacja projektowa/03_UZGODNIENIA/01_UZG_BLOKI-BETNOWE.pdf
  • Projekt zał._nr_12-Dokumentacja projektowa/03_UZGODNIENIA/02_BIOZ_BLOKI-BETONOWE.pdf
  • Projekt zał._nr_12-Dokumentacja projektowa/03_UZGODNIENIA/03_WZ-BLOKI-BETONOWE.pdf
  • Projekt zał._nr_12-Dokumentacja projektowa/04_PT-KONSTRUKCJA/PT-BLOKI-BETONOWE.pdf
  • STWiOR zał._nr_12-Dokumentacja projektowa/05_STWIORB/STWiORB_BLOKI-BETONOWE-ZK-OPOLE.pdf
  • SWZ SWZ-RB-2-TP-2026.pdf
  • Wzór umowy zał._nr_3-Projekt umowy.docx
  • Formularz zał._nr _1-Formularz ofertowy.doc
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu-08deee21-73b7-8902-f572-b000011993be.pdf
  • Inny Decyzja 178_2026.pdf
  • Inny zał._nr_10-Wzór um. pow. przetw. danych osob.docx
  • Inny zał._nr_11-Wzór gwarancji zabezpieczenia należytego wykonania umowy.docx
  • Inny zał._nr_12-Dokumentacja projektowa/02_PAB/PAB-01.pdf
  • Inny zał._nr_12-Dokumentacja projektowa/02_PAB/PAB-02.pdf
  • Inny zał._nr_12-Dokumentacja projektowa/02_PAB/PAB-03.pdf
  • Inny zał._nr_12-Dokumentacja projektowa/02_PAB/PAB-04.pdf
  • Inny zał._nr_12-Dokumentacja projektowa/03_UZGODNIENIA/04_MDCP-BLOKI-BETONOWE.pdf
  • Inny zał._nr_12-Dokumentacja projektowa/04_PT-KONSTRUKCJA/PT-01.pdf
  • Inny zał._nr_12-Dokumentacja projektowa/04_PT-KONSTRUKCJA/PT-02.pdf
  • Inny zał._nr_12-Dokumentacja projektowa/04_PT-KONSTRUKCJA/PT-03.pdf
  • Inny zał._nr_12-Dokumentacja projektowa/04_PT-KONSTRUKCJA/PT-04.pdf
  • Inny zał._nr_13-Harmonogram rzeczowo-finansowy.docx
  • Inny zał._nr_2-Opis przedmiotu zamówienia.docx
  • Inny zał._nr_4A-Oświadczenie z art. 125 -składane przez podmiot udost. zasoby.docx
  • Inny zał._nr_4-Oświadczenie z art. 125- składane przez wykonawcę.docx
  • Inny zał._nr_5A-Wykaz osób.docx
  • Inny zał._nr_5B- Wykaz robót budowlanych.docx
  • Inny zał._nr_6-Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.doc
  • Inny zał._nr_8-klauzula inf.-osoby fizyczne i spółki cywilne.docx
  • Inny zał._nr_9-klauzula inf. dla reprezentantów osób prawnych.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: "Zakład Komunalny" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością