Postępowanie zakończone 2026-08-17
Dostawa i montaż systemu parkingowego
"Zakład Komunalny" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00381247
- Zamawiający
- "Zakład Komunalny" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opole, pow. Opole, woj. opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny D-4-TP-2026 - DOKUMENTACJA POSTĘPOWANIA.zip
- SWZ D-4-TP-2026 - SWZ.pdf
- Wzór umowy zał._nr_3-projekt umowy.docx
- Formularz zał._nr_2-Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie D-4-TP-2026-Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny zał._nr_10-klauzula inf. dla reprezentantów osób prawnych.docx
- Inny zał._nr_1-opis przedmiotu zamówienia.docx
- Inny zał._nr_4-oświadczenie z art. 125.docx
- Inny zał._nr_5-wykaz dostaw.docx
- Inny zał._nr_6-zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny zał._nr_9-klauzula inf.-osoby fizyczne i spółki cywilne.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP