Postępowanie zakończone 2026-07-09
Budowa drogi gminnej w m. Kup ul. Szpitalna (boczna m. in. dz. nr 708/92, 1077/107).
Gmina Dobrzeń Wielki
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00306777
- Zamawiający
- Gmina Dobrzeń Wielki
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 241_2026_SWZ-sig.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 08ded1c1-1b29-8f8d-4b6e-b700012421d5 (1).pdf
- Inny br. drogowa.zip
- Inny br. elektryczna, sanit i telekom.zip
- Inny Załącznik 3A do SWZ przedmiary . 2026.zip
- Inny Załącznik do SWZ 1_7.zip
- Inny Załącznik nr 3C do SWZ Specyfikacja techniczna.zip
- Inny br. drogowa/Kup_Szpitalna - plan orientacyjny.pdf
- Inny br. drogowa/Kup_Szpitalna - przekroje konstrukcyjne.pdf
- Inny br. drogowa/Kup_Szpitalna - PT_Niweleta.pdf
- Inny br. drogowa/Kup_Szpitalna - PZT-Layout.pdf
- Inny br. drogowa/Kup_Szpitalna - PZT - PT.dwg
- Projekt br. elektryczna/PDF/Energetyka/10 Opis techniczny.pdf
- Projekt br. elektryczna/PDF/Energetyka/1. Str tyt.pdf
- Projekt br. elektryczna/PDF/Energetyka/2 spis treści.pdf
- Projekt br. elektryczna/PDF/Energetyka/9 oswiadczenie.pdf
- Projekt br. elektryczna/PDF/Oświetlenie/1. Str. tyt.pdf
- Projekt br. elektryczna/PDF/Oświetlenie/2. spis treści.pdf
- Projekt br. elektryczna/PDF/Oświetlenie/8 Oswiadczenie.pdf
- Projekt br. elektryczna/PDF/Oświetlenie/9 Opis techniczny.pdf
- Projekt br. sanitarna/edytowalna/_4_PT_KD_PT_OPIS_KD_Kup Szpitalna.docx
- Projekt br. sanitarna/pdf/1. Metryka PT KD.pdf
- Projekt br. sanitarna/pdf/_4_PT_KD_PT_OPIS_KD_Kup Szpitalna.pdf
- Projekt br. teletechniczna/edytowalne/PT - Kup Szpitalna - KT.docx
- Projekt br. teletechniczna/pdf/PT - Kup Szpitalna - KT.pdf
- STWiOR br. teletechniczna/pdf/Specyfikacja techniczna - KT Kup Szpitalna.pdf
- Wzór umowy br. elektryczna/kup. ul. szpitalna - tauron warunki i umowa.pdf
- Inny br. elektryczna/PDF/Energetyka/11 Orientacja.pdf
- Inny br. elektryczna/PDF/Energetyka/12 mapa ewidencyjna.pdf
- Inny br. elektryczna/PDF/Energetyka/13 PZT.pdf
- Inny br. elektryczna/PDF/Energetyka/14 Schemat przebudowy sieci nN.pdf
- Inny br. elektryczna/PDF/Energetyka/15 Przebudowa sieci bez podkładu mapowego.pdf
- Inny br. elektryczna/PDF/Energetyka/3 potwierdzenie sieci.pdf
- Inny br. elektryczna/PDF/Energetyka/4 Warunki.pdf
- Inny br. elektryczna/PDF/Energetyka/5 Krzysztof Nolepa Uprawnienia Budowlane.pdf
- Inny br. elektryczna/PDF/Energetyka/6 Zaswiadczenie- 2024.pdf
- Inny br. elektryczna/PDF/Energetyka/7 Karol Wujec Uprawnienia Budowlane.pdf
- Inny br. elektryczna/PDF/Energetyka/8 KW izba 2024_.pdf
- Inny br. elektryczna/PDF/Oświetlenie/10 Orientacja.pdf
- Inny br. elektryczna/PDF/Oświetlenie/11 PZT.pdf
- Inny br. elektryczna/PDF/Oświetlenie/12 Schemat budowy oświetlenia.pdf
- Inny br. elektryczna/PDF/Oświetlenie/12 Schemat demontażu oświetlenia.pdf
- Inny br. elektryczna/PDF/Oświetlenie/3. warunki.pdf
- Inny br. elektryczna/PDF/Oświetlenie/4 Krzysztof Nolepa Uprawnienia Budowlane.pdf
- Inny br. elektryczna/PDF/Oświetlenie/5 Zaswiadczenie- 2024.pdf
- Inny br. elektryczna/PDF/Oświetlenie/6 Karol Wujec Uprawnienia Budowlane.pdf
- Inny br. elektryczna/PDF/Oświetlenie/7 KW izba 2024_.pdf
- Inny br. sanitarna/edytowalna/1. Metryka KD.doc
- Inny br. sanitarna/edytowalna/5. Kup_Szpitalna - PZT AM.dwg
- Inny br. sanitarna/edytowalna/KD_rys 3_ Studnia Szpitalna KUP.dwg
- Inny br. sanitarna/edytowalna/KD_Rys 4_wpusty_proj_Szpitalna KUP.dwg
- Inny br. sanitarna/edytowalna/Profile Kup.dwg
- Inny br. sanitarna/edytowalna/rys zbiornik rosączający.dwg
- Inny br. sanitarna/pdf/rys 1 Kup_Szpitalna - PZT AM-kd.pdf
- Inny br. sanitarna/pdf/Rys 2 profil kd.pdf
- Inny br. sanitarna/pdf/rys 3_ Studnia Szpitalna KUP kd.pdf
- Inny br. sanitarna/pdf/Rys 4_wpusty_proj_Szpitalna KUP kd.pdf
- Inny br. sanitarna/pdf/rys 5 zbiornik rosączający-schemat kd.pdf
- Inny br. teletechniczna/edytowalne/5000.JPG
- Inny br. teletechniczna/edytowalne/Kup_Szpitalna - PZT - KT.dwg
- Formularz Zalącznik nr 1 do SWZ Formularz ofertowy.doc
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ Oświadczenie.doc
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ OPZ.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ Zobowiąznie podmiotu trzeciego.doc
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ Oświdczenie z art. 117 .doc
- Inny Załącznik Nr 7 do SWZ_ PPU_.pdf
- Przedmiar przedmiar br. drogowa 2026.pdf
- Przedmiar przedmiar br. elektryczna 2026.pdf
- Przedmiar przedmiar br, sanitarna 2026.pdf
- Przedmiar przedmiar br. telekom. 2026.pdf
- STWiOR 1. Metryka KD STWIOR.pdf
- STWiOR D03.02.01_Sewi_Kup Szpitalna kanalizacja_KD_.pdf
- STWiOR SST_kup-szpitalna_2024.09.29.pdf
- STWiOR ST bt. telekom..pdf
- Inny Specyfikacja techniczna.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Dobrzeń Wielki
- Kompleksowa modernizacja energetyczna budynku w Dobrzeniu Wielkim przy ul. Reymonta 4 w formule „ zaprojektuj i wybuduj”
- Kompleksowa modernizacja energetyczna budynku w Dobrzeniu Wielkim przy ul.Reymonta 4 w formule " zaprojektuj i wybuduj"
- Rozbudowa i przebudowa parkingu wraz z przebudową oświetlenia na terenie działek 2949/342, 2511/342,2387/424 km 4 obręb Dobrzeń Wielki.