Postępowanie zakończone 2026-08-06
Kompleksowa modernizacja energetyczna budynku w Dobrzeniu Wielkim przy ul.Reymonta 4 w formule " zaprojektuj i wybuduj"
Gmina Dobrzeń Wielki
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00348461
- Zamawiający
- Gmina Dobrzeń Wielki
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-06
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Pomocnicze Przedmiary do PFU.zip
- Projekt Załącznik nr 3 do SWZ PFU aktualizacja.7z
- SWZ 275_2026_SWZ-sig.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 08dee333-8814-01e7-f572-b00001190c18 (1).pdf
- Inny Audyt energetyczny Dobrzeń Wielki NZOZ - 032026-sig.pdf
- Inny Załączniki do SWZ_ .zip
- Formularz Zalącznik nr 1 do SWZ Formularz ofertowy.doc
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ Oświadczenie.doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ Zobowiąznie podmiotu trzeciego.doc
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ Oświdczenie z art. 117 .doc
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - PPU_ .pdf
- Projekt PFU aktualizacja/2.PZT-01 (A3).pdf
- Projekt PFU aktualizacja/Z_302_1_PFU_METRYKA.pdf
- Projekt PFU aktualizacja/Z_302_2-44_PFU_ARCHITEKTURA.pdf
- Projekt PFU aktualizacja/Z_302_45-47_PFU_KONSTRUKCJA.pdf
- Projekt PFU aktualizacja/Z_302_48-52_PFU_INSTALACJE SANITARNE 13.08.2025.pdf
- Projekt PFU aktualizacja/Z_302_53-69_PFU_ELEKTRYKA 2025.pdf
- Projekt PFU aktualizacja/Z_302_70-78_PFU_OPIS WYMAGAŃ.pdf
- Inny PFU aktualizacja/10_ZAŁĄCZNIK 10_297X620.pdf
- Inny PFU aktualizacja/11_ZAŁĄCZNIK 11_297X570.pdf
- Inny PFU aktualizacja/12_ZAŁĄCZNIK 12_297X570.pdf
- Inny PFU aktualizacja/13.STAN ISTNIEJĄCY (A4).pdf
- Inny PFU aktualizacja/14.WIZUALIZACJE (A4).pdf
- Inny PFU aktualizacja/3.ZAŁĄCZNIK NR 3_297x650.pdf
- Inny PFU aktualizacja/4.ZAŁĄCZNIK NR 4_297x650.pdf
- Inny PFU aktualizacja/5.ZAŁĄCZNIK NR 5_297x650.pdf
- Inny PFU aktualizacja/6.ZAŁĄCZNIK NR 6_297x550.pdf
- Inny PFU aktualizacja/7.ZAŁĄCZNIK NR 7_297x550.pdf
- Inny PFU aktualizacja/8.ZAŁĄCZNIK NR 8_297x550.pdf
- Inny PFU aktualizacja/9_ZAŁĄCZNIK 9_297X620.pdf
- Przedmiar Przedmiar - Branża budowlana.pdf
- Przedmiar Przedmiar - Branża elektryczna.pdf
- Przedmiar Przedmiar - Branża sanitarna.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, projekt, SWZ, ogłoszenie, formularz oferty, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, przedmiar, przedmiar, przedmiar.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Dobrzeń Wielki
- Kompleksowa modernizacja energetyczna budynku w Dobrzeniu Wielkim przy ul. Reymonta 4 w formule „ zaprojektuj i wybuduj”
- Budowa drogi gminnej w m. Kup ul. Szpitalna (boczna m. in. dz. nr 708/92, 1077/107).
- Rozbudowa i przebudowa parkingu wraz z przebudową oświetlenia na terenie działek 2949/342, 2511/342,2387/424 km 4 obręb Dobrzeń Wielki.