Postępowanie zakończone 2026-07-29
Budowa wielopoziomowego parkingu na II Kampusie Politechniki Opolskiej – etap 2”
POLITECHNIKA OPOLSKA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00341038
- Zamawiający
- POLITECHNIKA OPOLSKA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ ZP-B-47-2026 (strona).pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 3 do SWZ - Wzór umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu z nr.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.zip
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie z art. 125 ust. 1.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udost. zasoby.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx
- Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/05_Przedmiary/Przedmiar robót - Zamówienie gwarantowane.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/05_Przedmiary/Przedmiar robót - Zamówienie opcjonalne nr 1.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/05_Przedmiary/Przedmiar robót - Zamówienie opcjonalne nr 2.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/05_Przedmiary/Przedmiar robót - Zamówienie opcjonalne nr 3.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/05_Przedmiary/Przedmiar robót - Zamówienie opcjonalne nr 4.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/05_Przedmiary/Przedmiar robót - Zamówienie opcjonalne nr 5.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/006OPK2501_opis_techniczny_Pb zjazd_rev01.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/01_Projekt_zagospodarowania_terenu/DOC/006OPK2501_oswiadczenia_PZT_rev01.docx
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/01_Projekt_zagospodarowania_terenu/DOC/006OPK2501_OT_PZT_Rev01.docx
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/01_Projekt_zagospodarowania_terenu/DOC/006OPK2501_strona_tytulowa_spis_tresci_PZT_rev01.docx
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/01_Projekt_zagospodarowania_terenu/DWG/20251028_006OPK2501_Parking_PZT.bak
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/01_Projekt_zagospodarowania_terenu/DWG/20251028_006OPK2501_Parking_PZT.dwg
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/01_Projekt_zagospodarowania_terenu/PDF/251015_006OPK2501_Parking_PZT_A000.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/01_Projekt_zagospodarowania_terenu/PDF/251121_006OPK2501_PZT_A001.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/01_Projekt_zagospodarowania_terenu/PDF/251121_006OPK2501_PZT_A002.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/01_Projekt_zagospodarowania_terenu/PDF/PZT_20251028.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/02_Projekt_architektoniczno_budowlany/DOC/006OPK2501_oswiadczenia_PAB_rev01.docx
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/02_Projekt_architektoniczno_budowlany/PDF/PAB_20251028.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/DOC/006OPK2501_oswiadczenia_PT_Konstr_rev01.docx
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/DOC/006OPK2501_PT_K__Politechnika_Opolska_Kon_Żelb_opis_techniczny_rev02.docx
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/DOC/43896_199779_Politechnika_Opolska_Kon_Stal_opis_techniczny_Rev02.docx
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Stal/20251028_006OPK2501_Konstr_Stal_K403.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Stal/20251028_006OPK2501_Konstr_Stal_K404.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Zelbet/006OPK2501_PT_K__Politechnika_Opolska_Kon_Żelb_opis_techniczny_rev02.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/02_Instalacje_sanitarne/DWG/251014_006OPK2501_Parking_PZT_MT_Rev01.dwg
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/02_Instalacje_sanitarne/PDF/251014_006OPK2501_Parking_PZT_MT_Rev01-IS_01.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/02_Instalacje_sanitarne/PDF/297_opis techniczny_PT_Politechnika Opolska_rev_01.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/DOC/006OPK2501_E_PT_opis_2025.11.25.docx
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/DWG/PT_E_13_PZT_Rev02.dwg
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/PDF/006OPK2501_PT_E_01.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/PDF/006OPK2501_PT_E_02.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/PDF/006OPK2501_PT_E_03.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/PDF/006OPK2501_PT_E_04.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/PDF/006OPK2501_PT_E_05.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/PDF/006OPK2501_PT_E_06.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/PDF/006OPK2501_PT_E_07.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/PDF/006OPK2501_PT_E_08.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/PDF/006OPK2501_PT_E_09.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/PDF/006OPK2501_PT_E_10.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/PDF/006OPK2501_PT_E_11.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/PDF/006OPK2501_PT_E_12.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/PDF/006OPK2501_PT_E_13_PZT_Rev02.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/PDF/PT_LV_01,02,03,04_IT_rew.A-A101.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/PDF/PT_LV_01,02,03,04_IT_rew.A-A102.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/PDF/PT_LV_01,02,03,04_IT_rew.A-A103.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/PDF/PT_LV_01,02,03,04_IT_rew.A-A104.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/04_Drogi/DWG/251014_006OPK2501_Parking_PZT_Rev02_drogi_wydruk.dwg
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/04_Drogi/PDF/006OPK2501_strona_tytulowa_spis_tresci_PT drogi_rev01.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/04_Drogi/PDF/251014_006OPK2501_Parking_PT_DR_przekroje_drogowe_rev01.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/04_Drogi/PDF/251014_006OPK2501_Parking_PZT_Rev02_drogi_wydruk.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/04_STWIORB/OST_01.docx
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/04_STWIORB/OST_02.docx
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/04_STWIORB/OST_03.docx
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/1 PZT_A001 - ZAKRES PRAC ETAPU 1.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/251014_006OPK2501_zjazd_DR_przekroje_drogowe_rev01.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/251014_006OPK2501_zjazd_rev01_drogi_wydruk.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/Uszczególowienie dokumentacji.docx
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/04_STWIORB/SST_1_1.docx
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/04_STWIORB/SST_1_2.docx
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/04_STWIORB/SST_1_3.docx
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/04_STWIORB/SST_2_1.docx
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/04_STWIORB/SST_2_2.docx
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/04_STWIORB/SST_2_3.docx
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/04_STWIORB/SST_2_4.docx
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/04_STWIORB/SST_2_5.docx
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/04_STWIORB/SST_3_1.docx
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/04_STWIORB/SST_3_2.docx
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/04_STWIORB/STWiORB_tytulowa spis zawartosci.docx
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/01_Projekt_zagospodarowania_terenu/DWG/20251028_006OPK2501_Parking_Plansza_Lokalizacyjna.bak
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/01_Projekt_zagospodarowania_terenu/DWG/20251028_006OPK2501_Parking_Plansza_Lokalizacyjna.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/02_Projekt_architektoniczno_budowlany/DOC/006OPK2501_BIOZ_Rev01.doc
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/02_Projekt_architektoniczno_budowlany/DOC/006OPK2501_OT_PAB_Rev01.docx
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/02_Projekt_architektoniczno_budowlany/DOC/006OPK2501_strona_tytulowa_spis_tresci_PAB_rev01.docx
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/02_Projekt_architektoniczno_budowlany/DOC/006OPK2501_strona_tytulowa_spis_tresci_Zalaczniki_rev01.docx
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/02_Projekt_architektoniczno_budowlany/DWG/260331_006OPK2501_Parking_Arch_PAB_Rev3.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/02_Projekt_architektoniczno_budowlany/PDF/006OPK2501_A101.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/02_Projekt_architektoniczno_budowlany/PDF/006OPK2501_A102.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/02_Projekt_architektoniczno_budowlany/PDF/006OPK2501_A103.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/02_Projekt_architektoniczno_budowlany/PDF/006OPK2501_A104.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/02_Projekt_architektoniczno_budowlany/PDF/006OPK2501_A201.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/02_Projekt_architektoniczno_budowlany/PDF/006OPK2501_A301.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/02_Projekt_architektoniczno_budowlany/PDF/006OPK2501_A302.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/02_Projekt_architektoniczno_budowlany/PDF/006OPK2501_A401.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/02_Projekt_architektoniczno_budowlany/PDF/ZL_20251008.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/DOC/006OPK2501_Zestawienie_konstrukcji_stalowej.xlsx
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/DWG/Stal/43896_199779_Politechnika_Opolska_Kon_Stal_PB.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/DWG/Zelbet/20251123_006OPK2501_PT_Konstr_Z_PROJEKT_rev_00.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/DWG/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K103.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/DWG/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K104.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/DWG/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K105.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/DWG/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K106.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/DWG/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K107.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/DWG/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K108.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/DWG/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K109.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/DWG/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K110.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/DWG/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K111.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/DWG/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K112.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/DWG/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K113.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/DWG/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K114.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/DWG/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K115.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/DWG/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K116.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/DWG/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K117.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/DWG/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K118.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/DWG/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K119.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/DWG/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K120.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Stal/20251114_006OPK2501_Konstr_Stal_K101.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Stal/20251114_006OPK2501_Konstr_Stal_K401.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Stal/20251114_006OPK2501_Konstr_Stal_K402.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Stal/20251114_006OPK2501_Konstr_Stal_K501.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Zelbet/20251123_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K100_RZUT FUNDAMENTÓW.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Zelbet/20251123_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K101_ZAKOTWIENIE DETALE.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Zelbet/20251123_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K102_KLATKI SCHODOWE.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K103.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K104.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K105.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K106.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K107.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K108.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K109.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K110.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K111.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K112.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K113.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K114.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K115.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K116.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K117.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K118.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K119.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/01_Konstrukcja/PDF/Zelbet_zbrojenie/20251028_006OPK2501_PT_Konstr_Z_K120.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/02_Instalacje_sanitarne/DWG/251016_006OPK2501_Parking_hydranty.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/02_Instalacje_sanitarne/DWG/297_Profile_woda_KD_rev1.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/02_Instalacje_sanitarne/PDF/251016_006OPK2501_Parking_H101.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/02_Instalacje_sanitarne/PDF/251016_006OPK2501_Parking_H102.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/02_Instalacje_sanitarne/PDF/251016_006OPK2501_Parking_H103.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/02_Instalacje_sanitarne/PDF/297_Profile_woda_KD_rev1-IS_02.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/02_Instalacje_sanitarne/PDF/297_Profile_woda_KD_rev1-IS_03.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/DWG/251016_006OPK2501_Parking_Arch_PAB_Rev07.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/DWG/251114_006OPK2501_Parking_Arch_PAB_Rev2.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/DWG/PT_E_01,02,03_IE.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/DWG/PT_E_04,05,06_OE.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/DWG/PT_E_07_OE.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/DWG/PT_E_08,09_U,O.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/DWG/PT_E_10.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/DWG/PT_E_11.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/DWG/PT_E_12.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/DWG/PT_LV_01,02,03,04_IT_rew.A.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/03_Instalacje_elektryczne_low_voltage/PDF/Bilans_mocy/006OPK2501_E_Bilans-mocy.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/04_Drogi/DOC/006OPK2501_OT_PT_drogi_Rev01_MCK.doc
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/04_Drogi/DOC/006OPK2501_strona_tytulowa_spis_tresci_PT drogi_rev01.docx
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/04_Drogi/DWG/251014_006OPK2501_Parking_PT_DR_przekroje_drogowe_rev01.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/Raport_z_obliczen/Z1_Belka zespolona - 17.00 m - IPE600.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/Raport_z_obliczen/Z2_Belka zespolona - 13.00 m - IPE500.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/Raport_z_obliczen/Z3_Belka zespolona - 11.00 m - IPE400.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/Raport_z_obliczen/Z5_Kolumny - HEA260.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/03_Projekty_techniczne/Raport_z_obliczen/Z6_Belka zespolona - 19.00 m - HEA600.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/06_Dokumenty/Geologia/GWP_Opole_Politechnika_parking_26_10_2025_całość_.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/06_Dokumenty/Pozwolenie_na_budowe/skan (02F).pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP