Postępowanie zakończone 2026-07-14
Przebudowa łazienek i kuchni w Domu Studenta Zygzak
POLITECHNIKA OPOLSKA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00311923
- Zamawiający
- POLITECHNIKA OPOLSKA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ ZP-B-42-2026 - strona.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 3 do SWZ - Wzór umowy.doc
- Formularz Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu z nr (B.42).pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.zip
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie z art. 125 ust. 1.docx
- Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/Przedmiar robót.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/Specyfikacja techniczna.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP