Postępowanie zakończone 2026-08-27
„Częściowa rozbudowa i przebudowa wraz ze zmianą konstrukcji dachu budynku DPS „ANNA” oraz budowa muru oporowego” – etap I
POWIAT KRAPKOWICKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00388306
- Zamawiający
- POWIAT KRAPKOWICKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Krapkowice, pow. krapkowicki, woj. opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.docx
- Wzór umowy Zał. Nr 1 - Projektowane postanowienia umowy.doc
- Formularz Zał. Nr 2 - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026.BZP 00388306.01.pdf
- Inny załacznik nr 9 do SWZ.7z
- Inny Zał. Nr 3 - Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny Zał. Nr 4 - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny Zał. Nr 5 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania.docx
- Inny Zał. Nr 6 - Oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej.docx
- Inny Zał. Nr 7a - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Zał. Nr 7b - Wykaz osób.docx
- Inny Zał. Nr 8 - Oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 uPzp.docx
- Przedmiar załacznik nr 9 do SWZ/PRZEDMIAR.pdf
- Projekt załacznik nr 9 do SWZ/1. BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/DACH ANNA TECHNICZNY.PDF
- Projekt załacznik nr 9 do SWZ/1. BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/ELEWACJE.PDF
- Projekt załacznik nr 9 do SWZ/1. BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/I PIĘTRO.PDF
- Projekt załacznik nr 9 do SWZ/1. BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/OPIS A-B ANNA.PDF
- Projekt załacznik nr 9 do SWZ/1. BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/OPIS PZT ANNA.PDF
- Projekt załacznik nr 9 do SWZ/1. BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/PARTER.PDF
- Projekt załacznik nr 9 do SWZ/1. BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/PIWNICA.PDF
- Projekt załacznik nr 9 do SWZ/1. BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/PRZEKRÓJ A-A.PDF
- Projekt załacznik nr 9 do SWZ/1. BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/PRZEKRÓJ B-B.PDF
- Projekt załacznik nr 9 do SWZ/1. BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/PZT TECHNICZNY.PDF
- Projekt załacznik nr 9 do SWZ/1. BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/SUFITY PARTERU.PDF
- Projekt załacznik nr 9 do SWZ/1. BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/Z1.pdf
- Projekt załacznik nr 9 do SWZ/1. BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/Z2.pdf
- Projekt załacznik nr 9 do SWZ/1. BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/ZESTAWIENIE DRZWI DO WYMIANY.PDF
- Projekt załacznik nr 9 do SWZ/1. BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/ZESTAWIENIE STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ.PDF
- Projekt załacznik nr 9 do SWZ/2. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K19 - Płyta stropowa piętra - zbrojenie dolne.pdf
- Projekt załacznik nr 9 do SWZ/2. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K1 - Rzut fundamentów.pdf
- Projekt załacznik nr 9 do SWZ/2. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K20 - Płyta stropowa piętra - zbrojenie górne.pdf
- Projekt załacznik nr 9 do SWZ/2. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K2 - Elementy konstrukcyjne piwnicy.pdf
- Projekt załacznik nr 9 do SWZ/2. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K3 - Elementy konstrukcyjne parteru.pdf
- Projekt załacznik nr 9 do SWZ/2. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K4 - Elementy konstrukcyjne piętra.pdf
- Projekt załacznik nr 9 do SWZ/2. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/OPIS KONSTRUKCJA.PDF
- Projekt załacznik nr 9 do SWZ/SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT.pdf
- Inny załacznik nr 9 do SWZ/2. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K10 - Podcią Poz.2.5 Płyta stropowa Poz.1.1.pdf
- Inny załacznik nr 9 do SWZ/2. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K11 - Płyta stropowa Poz.1.2 Poz.1.3 Wieniec W-1.pdf
- Inny załacznik nr 9 do SWZ/2. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K12 - Płyta stropowa Poz.1.11 Wieniec W-3.pdf
- Inny załacznik nr 9 do SWZ/2. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K13 - Płyta stropowa Poz.1.4 Wieniec W-2.pdf
- Inny załacznik nr 9 do SWZ/2. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K14 - Słup SŻ-1.pdf
- Inny załacznik nr 9 do SWZ/2. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K15 - Podciąg Poz.2.6 Poz.2.7 Poz.2.8 Poz.2.9.pdf
- Inny załacznik nr 9 do SWZ/2. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K16 - Podciąg Poz.2.10 Poz.2.11 Wieniec W-4.pdf
- Inny załacznik nr 9 do SWZ/2. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K17 - Nadproża N-1 N-2 N-3 N-4.pdf
- Inny załacznik nr 9 do SWZ/2. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K18 - Nadproża N-5 N-6 N-7 N-8 N-9.pdf
- Inny załacznik nr 9 do SWZ/2. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K5 - Płyta fundamentowa PŁF-1 Podbicie fundamentu.pdf
- Inny załacznik nr 9 do SWZ/2. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K6 - Ława fundamnetowa ŁF-1.pdf
- Inny załacznik nr 9 do SWZ/2. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K7 - Ława fundamnetowa SF-1.pdf
- Inny załacznik nr 9 do SWZ/2. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K8 - Szyb windy SW-1.pdf
- Inny załacznik nr 9 do SWZ/2. BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K9 - Podciąg Poz.2.1 Poz.2.2 Poz.2.3 Poz.2.4.pdf
- Inny załacznik nr 9 do SWZ/CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA I ANALIZA/Analiza ekonomiczna i ekologiczna.pdf
- Inny załacznik nr 9 do SWZ/CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA I ANALIZA/PCHEB.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 20 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP