WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-10

Przebudowa istniejących budynków garażowych w Krapkowicach przy ul. Staszica 8 z przeznaczeniem na potrzeby magazynowe w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026

POWIAT KRAPKOWICKI

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00361270
Zamawiający
POWIAT KRAPKOWICKI
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Krapkowice, pow. krapkowicki, woj. opolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-10
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-24

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.docx
  • Wzór umowy Zał. Nr 1 - Projektowane postanowienia umowy.docx
  • Formularz Zał. Nr 2 - Formularz oferty.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Zał. Nr 3 - Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
  • Inny Zał. Nr 4 - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
  • Inny Zał. Nr 5 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania.docx
  • Inny Zał. Nr 6 - Oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej.docx
  • Inny Zał. Nr 7a - Wykaz robót budowlanych.docx
  • Inny Zał. Nr 7b - Wykaz osób.docx
  • Inny Zał. Nr 8 - Oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 uPzp.docx
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia.zip
  • Przedmiar Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/04 Przedmiary robót/01_Pr_budowlany.pdf
  • Przedmiar Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/04 Przedmiary robót/02_Pr_sanitarne.pdf
  • Przedmiar Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/04 Przedmiary robót/03_Pr_elektryczne.pdf
  • Projekt Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/01 PZT PAB/01_PZT_opis_techniczny.pdf
  • Projekt Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/01 PZT PAB/02_PAB_opis_techniczny.pdf
  • Projekt Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/01 PZT PAB/A_PZT_550x297mm_kolor.pdf
  • Projekt Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/A_PZT_550x297mm_kolor.pdf
  • Projekt Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/PT_opis_techniczny_wielobranzowy.pdf
  • Projekt Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/03 SSTWiOR/02_SSTWiOR_IS.pdf
  • STWiOR Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/03 SSTWiOR/01_SSTWiOR_B.pdf
  • STWiOR Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/03 SSTWiOR/03_SSTWiOR_EL.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/01 PZT PAB/A_PAB_01_budynki_A_B_parter_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/01 PZT PAB/A_PAB_02_budynki_A_B_dach_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/01 PZT PAB/A_PAB_03_budynek_A_przekrojAA_dach_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/01 PZT PAB/A_PAB_04_budynek_B_przekrojBB_dach_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/01 PZT PAB/A_PAB_05_budynki_A_B_elewacja_pn_zach_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/01 PZT PAB/A_PAB_06_budynki_A_B_elewacja_pn_wsch_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/01 PZT PAB/A_PAB_07_budynki_A_B_elewacja_pd_wsch_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/01 PZT PAB/A_PAB_08_budynek_C_parter_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/01 PZT PAB/A_PAB_09_budynek_C_dach_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/01 PZT PAB/A_PAB_10_budynek_C_przekrojCC_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/01 PZT PAB/A_PAB_11_budynek_C_elewacja_pd_wsch_elewacja_pn_wsch_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/01 PZT PAB/A_PAB_12_budynek_C_elewacja_pn_zach_elewacja_pd_zach_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/01 PZT PAB/I_PAB_01_budynki_A_B_parter_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/01 PZT PAB/I_PAB_02_budynki_A_B_dach_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/01 PZT PAB/I_PAB_03_budynki_A_B_przekrojAA_przekrojBB_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/01 PZT PAB/I_PAB_04_budynki_A_B_elewacje_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/01 PZT PAB/I_PAB_05_budynek_C_parter_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/01 PZT PAB/I_PAB_06_budynek_C_dach_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/01 PZT PAB/I_PAB_07_budynek_C_przekrojAA_przekrojBB_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/01 PZT PAB/I_PAB_08_budynek_C_elewacje_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/A_PT_01_budynki_A_B_parter_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/A_PT_02_budynki_A_B_dach_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/A_PT_03_budynek_A_przekrojAA_dach_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/A_PT_04_budynek_B_przekrojBB_dach_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/A_PT_05_budynki_A_B_elewacja_pn_zach_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/A_PT_06_budynki_A_B_elewacja_pn_wsch_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/A_PT_07_budynki_A_B_elewacja_pd_wsch_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/A_PT_08_budynek_C_parter_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/A_PT_09_budynek_C_dach_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/A_PT_10_budynek_C_przekrojCC_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/A_PT_11_budynek_C_elewacja_pd_wsch_elewacja_pn_wsch_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/A_PT_12_budynek_C_elewacja_pn_zach_elewacja_pd_zach_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/A_PT_13_budynki_ABC_zestawienie_stolarki_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/A_PT_14_budynki_AB_szczegol_docieplenia_A4.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/A_PT_15_budynki_AB_szczegol_docieplenia_A4.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/A_PT_16_budynki_AB_szczegol_docieplenia_A4.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/A_PT_17_budynki_AB_szczegol_docieplenia_A4.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/A_PT_18_budynki_AB_szczegol_docieplenia_A4.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/A_PT_19_budynki_AB_szczegol_docieplenia_A4.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/A_PT_20_budynki_AB_szczegol_docieplenia_A4.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/A_PT_21_budynki_AB_szczegol_docieplenia_A4.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/EL_PT_01_budynki_A_B_parter_instalacje_elektryczne_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/EL_PT_02_budynki_A_B_parter_instalacja_uziemiajaca_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/EL_PT_03_budynki_A_B_parter_instalacja_odgromowa_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/EL_PT_04_budynek_C_parter_instalacje_elektryczne_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/EL_PT_05.1_schemat_rozdzielnicy_TW_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/EL_PT_05.2_schemat_rozdzielnicy_TW_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/EL_PT_05.3_schemat_rozdzielnicy_TW_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/EL_PT_05.4_schemat_rozdzielnicy_TW_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/EL_PT_06_schemat_zasilania_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/I_PAB_01_budynki_A_B_parter_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/I_PAB_02_budynki_A_B_dach_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/I_PAB_03_budynki_A_B_przekrojAA_przekrojBB_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/I_PAB_04_budynki_A_B_elewacje_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/I_PAB_05_budynek_C_parter_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/I_PAB_06_budynek_C_dach_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/I_PAB_07_budynek_C_przekrojAA_przekrojBB_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/I_PAB_08_budynek_C_elewacje_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/IS_PT_01_budynki_A_B_parter_instalacja_CO_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/02 PT/IS_PT_02_budynki_A_B_parter_instalacja_wentylacji_A3.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/decyzja lokalizacji inwestycji celu publicznego.pdf
  • Inny Zał. Nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamowienia/decyzja pozwolenie na budowę.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: POWIAT KRAPKOWICKI