Postępowanie zakończone 2026-07-06
Rozbudowa i przebudowa parkingu wraz z przebudową oświetlenia na terenie działek 2949/342, 2511/342,2387/424 km 4 obręb Dobrzeń Wielki.
Gmina Dobrzeń Wielki
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00299049
- Zamawiający
- Gmina Dobrzeń Wielki
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-06
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-19
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 3A do SWZ PRZEDMIAR.pdf
- STWiOR Załacznik nr 3C do SWZ SST Dobrzeń.pdf
- SWZ 212_2026_SWZ-sig.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 08decde3-80ac-e154-4b6e-b7000123fb99.pdf
- Inny Dokumentacja Projektowa.zip
- Inny Załączniki nr1_nr7 do SWZ .zip
- Projekt 1 Parking Dobrzeń PM_opis.pdf
- Projekt 1 PZT Parking Dobrzeń - korekta.pdf
- Projekt 2 PAB Parking Dobrzeń - korekta.pdf
- Projekt 4 PT Parking Dobrzeń.pdf
- Inny 1 R 1_1 Orientacja.pdf
- Inny 1 R 2_1 PZT.pdf
- Inny 2 R 1_1 Przekroje.pdf
- Inny R 1_1 Orientacja.pdf
- Inny R 2_1 PZT.pdf
- Inny R 3_1 Przekroje.pdf
- Inny R 3_1 Schemat zabezpieczenia SN.pdf
- Inny R 4_1 Schemat przebudowy oświetlenia.pdf
- Formularz Zalącznik nr 1 do SWZ Formularz ofertowy.doc
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ Oświadczenie.doc
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ OPZ.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ Zobowiąznie podmiotu trzeciego.doc
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ Oświdczenie z art. 117 .doc
- Inny Załącznik Nr 7 do SWZ_ PPU_.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Dobrzeń Wielki
- Kompleksowa modernizacja energetyczna budynku w Dobrzeniu Wielkim przy ul. Reymonta 4 w formule „ zaprojektuj i wybuduj”
- Kompleksowa modernizacja energetyczna budynku w Dobrzeniu Wielkim przy ul.Reymonta 4 w formule " zaprojektuj i wybuduj"
- Budowa drogi gminnej w m. Kup ul. Szpitalna (boczna m. in. dz. nr 708/92, 1077/107).