Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-09
000-900-004 Przebudowa dziewięciu placów zabaw (SP 7, MP 11, SP 6, osiedle Kopernika/1000 - lecia. MP 10).
GMINA MIEJSKA JAROSŁAW
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406660
- Zamawiający
- GMINA MIEJSKA JAROSŁAW
- Główny kod CPV
- 45212200-8 — Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów
- Miejsce wykonania robót
- Jarosław
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 15 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 2 - wzór umowy.doc
- Formularz Załącznik nr 1 - formularz ofertowy część 1.docx
- Formularz Załącznik nr 1 - formularz ofertowy część 2.docx
- Formularz Załącznik nr 1 - formularz ofertowy część 3.docx
- Formularz Załącznik nr 1 - formularz ofertowy część 4.docx
- Formularz Załącznik nr 1 - formularz ofertowy część 5.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia.zip
- Inny Załącznik nr 4 - oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docx
- Inny Załącznik nr 5 - oświadczenie dot. gr. kapitałowej.docx
- Inny Załącznik nr 6 - wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 7 - wykaz robót budowlanych.doc
- Przedmiar Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/MP 10 Kombatantów/5_Przedmiar robót.(10).pdf
- Przedmiar Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/MP nr 11/5_przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/os Kopernika_1000lecia/5_Przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/SP nr 6 Spytka konserwator/6_Przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/Sp nr 7/6_Przedmiar.pdf
- Projekt Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/MP 10 Kombatantów/2_Projekt wykonawczy_MP10.pdf
- Projekt Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/MP 10 Kombatantów/3_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/MP nr 11/3_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/os Kopernika_1000lecia/2_Projekt.pdf
- Projekt Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/os Kopernika_1000lecia/3_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/SP nr 6 Spytka konserwator/3_Projekt.pdf
- Projekt Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/Sp nr 7/3_Opis PZT 7.pdf
- Projekt Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/Sp nr 7/4_Plan sytuacyjny.pdf
- STWiOR Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/MP 10 Kombatantów/4_SSTWiORB I DOSTAWA (10).pdf
- STWiOR Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/MP nr 11/4_STWiORB MP nr 11.pdf
- STWiOR Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/os Kopernika_1000lecia/4_STWiORB.pdf
- STWiOR Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/SP nr 6 Spytka konserwator/5_STWiORB.pdf
- STWiOR Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/Sp nr 7/5_STWiORB SP nr 7.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/MP 10 Kombatantów/~$Roboty dodatkowe_MP10 Kombatantów.docx
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/MP 10 Kombatantów/1_zgłoszenie MP10.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/MP 10 Kombatantów/6_MP10_dostępność.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/MP 10 Kombatantów/7_Roboty dodatkowe_MP10 Kombatantów.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/MP nr 11/~$Roboty dodatkowe.docx
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/MP nr 11/~$Roboty dodatkowe_.docx
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/MP nr 11/1_zgłoszenie MP nr 11.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/MP nr 11/2_projekt_MP_11.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/MP nr 11/6_MP_11_dostępność.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/MP nr 11/7_Roboty dodatkowe_MP11.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/os Kopernika_1000lecia/1_Zgłoszenie.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/os Kopernika_1000lecia/6_dostępność place zabaw Kopernika.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/os Kopernika_1000lecia/7_Roboty dodatkowe Kopernika 1000lecia.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/SP nr 6 Spytka konserwator/1_Zgłoszenie Spytka.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/SP nr 6 Spytka konserwator/2_Decyzja konserwator.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/SP nr 6 Spytka konserwator/4_Mapa sytuacyjna.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/SP nr 6 Spytka konserwator/7_dostępność place zabaw SP 6.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/SP nr 6 Spytka konserwator/8_Roboty dodatkowe_SP6.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/Sp nr 7/~$Roboty dodatkowe.docx
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/Sp nr 7/~$Roboty dodatkowe_.docx
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/Sp nr 7/10a_Decyzja_tymczasowy zjazd.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/Sp nr 7/10b_Mapa_tymczasowy zjazd.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/Sp nr 7/1_Zgłoszenie SP nr 7.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/Sp nr 7/2_Decyzja_Jaroslaw_SP_Nr7_wycinka drzew.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/Sp nr 7/7_Dostępność.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/Sp nr 7/8_SP nr 7 _dostępność.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/Sp nr 7/9_Roboty dodatkowe_SP7.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 15 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty, formularz oferty, formularz oferty, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 6 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP